Pereiti į pagrindinį turinį
Prisijungti
Futbolo lygos
Premier League
Kitos varžybos
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Anglija
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Šiaurės Airija
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Škotija
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Velsas
Premier League
Pietų Amerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Šiaurės Amerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrika
Elite One
KPL
NPFL
Azija
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australija Okeanija
A-League
Vietiniai čempionatai
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Tarptautiniai čempionatai
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
Rinktinės
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Žaidėjas -
Pirminės kortelės
Naujienos
Turnyrinė lentelė
Spėlionė
(aktyvi kortelė)
Spėlionės lentelė
Logotipai
Spėkite futbolo rungtynių rezultatą. Už teisingai atspėtą futbolo rungtynių rezultatą gaukite 10 taškų, 5 taškus už teisingai atspėtą rungtynių skirtumą ir 2 taškus už atspėtą rungtynių nugalėtoją.
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Banants Yerevan
0-2
Pyunik Yerevan
-
05-31 16:00
Shirak FC
0-0
Gandzasar
-
05-31 16:00
Ararat Yerevan
1-4
Alashkert
-
05-31 17:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Pyunik Yerevan
2-1
Ararat Yerevan
-
05-27 16:00
Gandzasar
2-1
Banants Yerevan
-
05-27 18:00
Alashkert
3-1
Shirak FC
-
05-28 16:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Banants Yerevan
0-3
Alashkert
-
05-19 16:00
Ararat Yerevan
2-3
Shirak FC
-
05-20 16:00
Gandzasar
1-1
Pyunik Yerevan
-
05-20 18:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Ararat Yerevan
1-2
Gandzasar
-
05-13 16:00
Alashkert
3-3
Pyunik Yerevan
-
05-13 16:00
Shirak FC
1-0
Banants Yerevan
-
05-14 16:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Pyunik Yerevan
0-2
Shirak FC
-
05-06 15:00
Ararat Yerevan
1-0
Banants Yerevan
-
05-06 16:00
Gandzasar
0-1
Alashkert
-
05-06 18:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Alashkert
3-1
Ararat Yerevan
-
04-29 16:00
Gandzasar
3-2
Shirak FC
-
04-29 18:00
Pyunik Yerevan
0-0
Banants Yerevan
-
04-30 18:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Ararat Yerevan
1-0
Pyunik Yerevan
-
04-21 16:00
Banants Yerevan
0-0
Gandzasar
-
04-22 16:00
Shirak FC
0-1
Alashkert
-
04-23 16:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Alashkert
2-0
Banants Yerevan
-
04-14 15:00
Shirak FC
1-0
Ararat Yerevan
-
04-15 15:00
Pyunik Yerevan
1-2
Gandzasar
-
04-16 15:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Ararat Yerevan
0-3
Alashkert
-
03-17 12:00
Shirak FC
1-2
Gandzasar
-
03-18 12:00
Banants Yerevan
0-3
Pyunik Yerevan
-
03-19 12:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Pyunik Yerevan
3-0
Ararat Yerevan
-
03-10 14:00
Gandzasar
1-0
Banants Yerevan
-
03-11 12:00
Alashkert
3-0
Shirak FC
-
03-12 12:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Banants Yerevan
1-2
Alashkert
-
03-04 12:00
Ararat Yerevan
0-1
Shirak FC
-
03-05 12:00
Gandzasar
2-0
Pyunik Yerevan
-
03-05 14:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Pyunik Yerevan
0-2
Shirak FC
-
11-26 14:00
Gandzasar
1-2
Alashkert
-
11-27 13:00
Ararat Yerevan
1-1
Banants Yerevan
-
11-27 14:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Pyunik Yerevan
1-1
Banants Yerevan
-
11-22 14:00
Alashkert
4-1
Ararat Yerevan
-
11-23 13:00
Gandzasar
1-0
Shirak FC
-
11-23 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Banants Yerevan
1-1
Gandzasar
-
11-19 13:00
Ararat Yerevan
1-2
Pyunik Yerevan
-
11-19 15:00
Shirak FC
0-0
Alashkert
-
11-20 13:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shirak FC
2-0
Ararat Yerevan
-
11-04 13:00
Alashkert
4-1
Banants Yerevan
-
11-05 12:00
Pyunik Yerevan
0-0
Gandzasar
-
11-05 15:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Banants Yerevan
1-2
Shirak FC
-
10-29 14:00
Gandzasar
1-0
Ararat Yerevan
-
10-30 13:00
Pyunik Yerevan
2-1
Alashkert
-
10-30 14:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Banants Yerevan
0-0
Ararat Yerevan
-
10-26 14:00
Shirak FC
0-1
Pyunik Yerevan
-
10-26 14:00
Alashkert
0-4
Gandzasar
-
10-27 14:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shirak FC
1-0
Gandzasar
-
10-22 14:00
Ararat Yerevan
1-2
Alashkert
-
10-22 17:00
Banants Yerevan
0-1
Pyunik Yerevan
-
10-23 14:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Gandzasar
4-0
Banants Yerevan
-
10-15 13:00
Pyunik Yerevan
4-0
Ararat Yerevan
-
10-15 17:00
Alashkert
1-1
Shirak FC
-
10-16 14:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Gandzasar
1-0
Pyunik Yerevan
-
10-01 15:00
Ararat Yerevan
0-1
Shirak FC
-
10-01 17:00
Banants Yerevan
0-3
Alashkert
-
10-02 15:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Ararat Yerevan
0-2
Gandzasar
-
09-25 17:00
Alashkert
0-0
Pyunik Yerevan
-
09-27 15:00
Shirak FC
0-1
Banants Yerevan
-
09-27 15:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Ararat Yerevan
0-2
Banants Yerevan
-
09-17 17:00
Gandzasar
0-2
Alashkert
-
09-18 15:00
Pyunik Yerevan
0-0
Shirak FC
-
09-18 17:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Alashkert
1-3
Ararat Yerevan
-
09-10 15:00
Gandzasar
0-1
Shirak FC
-
09-11 15:00
Pyunik Yerevan
2-1
Banants Yerevan
-
09-11 18:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shirak FC
2-2
Alashkert
-
08-27 16:00
Ararat Yerevan
0-0
Pyunik Yerevan
-
08-27 18:00
Banants Yerevan
4-1
Gandzasar
-
08-28 16:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Gandzasar
2-0
Ararat Yerevan
-
08-13 16:30
Pyunik Yerevan
1-2
Alashkert
-
08-13 18:00
Banants Yerevan
0-1
Shirak FC
-
08-14 17:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shirak FC
3-1
Pyunik Yerevan
-
08-06 16:30
Banants Yerevan
1-0
Ararat Yerevan
-
08-06 17:00
Alashkert
0-0
Gandzasar
-
08-07 17:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shirak FC
1-0
Banants Yerevan
-
04-07 14:00
Pyunik Yerevan
0-3
Alashkert
-
04-07 15:00
Gandzasar
2-1
Ararat Yerevan
-
04-08 15:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Alashkert
1-2
Gandzasar
-
03-30 14:00
Banants Yerevan
2-1
Ararat Yerevan
-
03-31 14:00
Shirak FC
0-2
Pyunik Yerevan
-
04-01 14:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Banants Yerevan
0-1
Shirak FC
-
12-03 12:00
Ararat Yerevan
0-1
Gandzasar
-
12-03 14:00
Alashkert
0-0
Pyunik Yerevan
-
12-04 12:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Shirak FC
1-0
Ararat Yerevan
-
08-20 16:00
Alashkert
3-0
Banants Yerevan
-
08-21 16:00
Pyunik Yerevan
3-0
Gandzasar
-
08-21 18:00
Save Pick
Apklausos
Which is your Favorite League?
Pasirinkimai
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Senesnės apklausos
Rezultatai
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau