Liigatabel

KVõistkonna nimiMAVKLVVVVaKodusKÜLASP
1.Juventus Football Club logo football prediction gameJuventus38265776433316-2-110-3-683
2.FC Internazionale Milano logo football prediction gameInter372310479354410-6-213-4-279
3.Società Sportiva Lazio logo football prediction gameLazio38246879423714-3-210-3-678
4.Atalanta Bergamasca Calcio logo football prediction gameAtalanta37229694474711-2-511-7-175
5.Associazione Sportiva Roma logo football prediction gameRoma382171077512610-4-511-3-570
6.Associazione Calcio Milan logo football prediction gameAC Milan38199106346179-6-410-3-666
7.Società Sportiva Calcio Napoli logoNapoli381881261501110-3-68-5-662
8.Unione Sportiva Sassuolo Calcio logoSassuolo36149136858108-3-76-6-651
9.Associazione Calcio Firenze Fiorentina logoFiorentina38121313514835-8-67-5-749
10.Hellas Verona Football Club logoVerona371213124748-19-5-53-8-749
11.Bologna Football Club 1909 S.p.A. logoBologna371210155164-135-7-67-3-946
12.Cagliari CalcioCagliari381112155256-47-4-84-8-745
13.Udinese Calcio logo football prediction gameUdinese37119173651-156-6-75-3-1042
14.Unione Calcio Sampdoria logoSampdoria37126194763-166-4-96-2-1042
15.Parma Football ClubParma37137175254-27-2-106-5-739
16.Torino Football Club logoTorino37116204567-227-4-84-2-1239
17.Genoa Cricket and Football Club logoGenoa3799194473-296-1-113-8-836
18.Unione Sportiva LecceLecce3788214783-364-5-94-3-1232
19.Brescia CalcioBrescia3867253579-443-5-113-2-1425
20.Società Polisportiva Ars et LaborSPAL3865272975-463-4-123-1-1523
MA - Mängude arv; - Võitude arv; Vi - Viikide arv; K - Kaotuste arv; LV - Löödud väravad; VV - Vastaste löödud väravad; Va - Väravate vahe; P - Punktid.
Turniiritabelis on jalgpallimatšide andmed esitatud ainult informatiivsel eesmärgil.

Toimunud jalgpallimängud