Liigu edasi põhisisu juurde
Logi sisse
Jalgpalliturniirid
Eredivisie
Muud võistlused
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Euroopas
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Inglismaa
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Põhja-Iirimaa
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Šotimaa
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Wales
Premier League
Lõuna-Ameerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Põhja-Ameerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Aafrika
Elite One
KPL
NPFL
Asi
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Austraalia ja Okeaania
A-League
Kohalikud
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Rahvusvahelised meistri.
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
Koondised
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Mängija -
Peasakid
Uudised
Liigatabel
Ennustusmäng
(aktiivne sakk)
Osalejate tabel
Logod
Kuna sellel totalisaatoril saab osaleja õigesti arvatud tulemuse eest 10 punkti, 5 punkti õigesti arvatud matšivahe eest ja 2 punkti matši võitja äraarvamise eest.
Matši
Matši algus
Twente
-
Almere City FC
24-04 19:45
Ajax
-
Excelsior
24-04 22:00
Heerenveen
-
PSV
25-04 19:45
Go Ahead Eagles
-
Feyenoord
25-04 22:00
NEC Nijmegen
-
AZ Alkmaar
28-04 13:15
PEC Zwolle
-
Heracles
28-04 13:15
Sparta Rotterdam
-
Volendam
28-04 15:30
Waalwijk
-
Utrecht
28-04 15:30
Vitesse
-
Fortuna Sittard
28-04 17:45
Save Pick
Matši
Matši algus
Almere City FC
-
Heerenveen
03-05 21:00
Fortuna Sittard
-
Go Ahead Eagles
03-05 21:00
PSV
-
Sparta Rotterdam
05-05 13:15
Heracles
-
Waalwijk
05-05 13:15
Volendam
-
Ajax
05-05 15:30
Utrecht
-
Vitesse
05-05 15:30
AZ Alkmaar
-
Twente
05-05 17:45
Feyenoord
-
PEC Zwolle
05-05 21:00
Excelsior
-
NEC Nijmegen
06-05 21:00
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
NEC Nijmegen
3-1
PSV
-
30-03 17:30
Sparta Rotterdam
4-0
Fortuna Sittard
-
30-03 19:45
Waalwijk
1-1
Heerenveen
-
30-03 21:00
Go Ahead Eagles
3-0
Excelsior
-
30-03 21:00
AZ Alkmaar
2-0
Vitesse
-
30-03 22:00
PEC Zwolle
1-3
Ajax
-
31-03 13:15
Twente
1-0
Heracles
-
31-03 15:30
Feyenoord
4-2
Utrecht
-
31-03 15:30
Almere City FC
1-1
Volendam
-
31-03 17:45
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Utrecht
1-0
Heracles
-
23-02 21:00
Waalwijk
-
Fortuna Sittard
-
24-02 19:45
PEC Zwolle
-
PSV
-
24-02 21:00
NEC Nijmegen
-
Sparta Rotterdam
-
24-02 22:00
Excelsior
1-2
Vitesse
-
25-02 13:15
Twente
3-0
Go Ahead Eagles
-
25-02 15:30
Almere City FC
0-2
Feyenoord
-
25-02 15:30
AZ Alkmaar
2-0
Ajax
-
25-02 17:45
Volendam
0-4
Heerenveen
-
25-02 21:00
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
PSV
2-0
Heracles
-
16-02 21:00
Sparta Rotterdam
4-2
Excelsior
-
17-02 19:45
Fortuna Sittard
1-2
AZ Alkmaar
-
17-02 19:45
Heerenveen
0-2
Go Ahead Eagles
-
17-02 22:00
PEC Zwolle
0-1
Almere City FC
-
17-02 22:00
Twente
0-1
Utrecht
-
18-02 13:15
Ajax
2-2
NEC Nijmegen
-
18-02 15:30
Vitesse
1-1
Volendam
-
18-02 15:30
Feyenoord
1-0
Waalwijk
-
18-02 17:45
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Waalwijk
2-0
NEC Nijmegen
-
09-02 21:00
Excelsior
0-3
Twente
-
10-02 19:45
Almere City FC
0-0
AZ Alkmaar
-
10-02 21:00
Heracles
3-2
Vitesse
-
10-02 22:00
Go Ahead Eagles
1-1
PEC Zwolle
-
11-02 13:15
Utrecht
4-0
Fortuna Sittard
-
11-02 15:30
Heerenveen
3-2
Ajax
-
11-02 15:30
Volendam
1-5
PSV
-
11-02 17:45
Feyenoord
2-0
Sparta Rotterdam
-
11-02 21:00
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Almere City FC
2-1
Excelsior
-
02-02 21:00
Twente
3-0
Waalwijk
-
03-02 17:30
Fortuna Sittard
3-3
Heerenveen
-
03-02 19:45
Ajax
1-1
PSV
-
03-02 21:00
NEC Nijmegen
3-1
Heracles
-
03-02 22:00
Vitesse
0-2
Go Ahead Eagles
-
04-02 13:15
Utrecht
4-2
Volendam
-
04-02 15:30
AZ Alkmaar
0-1
Feyenoord
-
04-02 15:30
Sparta Rotterdam
0-2
PEC Zwolle
-
04-02 17:45
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
PEC Zwolle
1-0
Vitesse
-
26-01 21:00
PSV
2-0
Almere City FC
-
27-01 19:45
Waalwijk
1-1
Sparta Rotterdam
-
27-01 19:45
Excelsior
1-1
Utrecht
-
27-01 22:00
Heracles
2-4
Ajax
-
27-01 22:00
Heerenveen
2-2
AZ Alkmaar
-
28-01 13:15
Go Ahead Eagles
2-2
NEC Nijmegen
-
28-01 15:30
Feyenoord
0-0
Twente
-
28-01 15:30
Volendam
0-1
Fortuna Sittard
-
28-01 17:45
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Excelsior
3-0
Heerenveen
-
19-01 21:00
NEC Nijmegen
1-0
Twente
-
20-01 17:30
Heracles
1-1
Volendam
-
20-01 19:45
AZ Alkmaar
2-2
PEC Zwolle
-
20-01 21:00
Almere City FC
-
Fortuna Sittard
-
20-01 22:00
Utrecht
1-1
PSV
-
21-01 13:15
Sparta Rotterdam
0-2
Go Ahead Eagles
-
21-01 15:30
Vitesse
1-2
Feyenoord
-
21-01 15:30
Ajax
4-1
Waalwijk
-
21-01 17:45
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Waalwijk
1-2
Heracles
-
12-01 21:00
Fortuna Sittard
0-2
Sparta Rotterdam
-
13-01 17:30
Twente
2-1
AZ Alkmaar
-
13-01 19:45
PEC Zwolle
2-2
Heerenveen
-
13-01 21:00
PSV
3-1
Excelsior
-
13-01 22:00
Volendam
0-1
Almere City FC
-
14-01 13:15
Go Ahead Eagles
2-3
Ajax
-
14-01 15:30
Vitesse
0-0
Utrecht
-
14-01 15:30
Feyenoord
2-2
NEC Nijmegen
-
14-01 17:45
Save Pick
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
NEC Nijmegen
4-1
Fortuna Sittard
-
15-12 21:00
Utrecht
1-1
Waalwijk
-
16-12 17:30
Excelsior
1-1
Go Ahead Eagles
-
16-12 19:45
Heerenveen
1-2
Volendam
-
16-12 22:00
Almere City FC
5-0
Vitesse
-
17-12 13:15
Sparta Rotterdam
2-2
Twente
-
17-12 15:30
Heracles
0-4
Feyenoord
-
17-12 15:30
Ajax
2-2
PEC Zwolle
-
17-12 17:45
AZ Alkmaar
0-4
PSV
-
17-12 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Excelsior
4-0
Volendam
-
12-04 21:00
PSV
6-0
Vitesse
-
13-04 17:30
AZ Alkmaar
3-2
Waalwijk
-
13-04 19:45
Almere City FC
2-3
Sparta Rotterdam
-
13-04 22:00
Heracles
0-2
Heerenveen
-
14-04 13:15
Fortuna Sittard
0-1
Feyenoord
-
14-04 15:30
Utrecht
2-1
Go Ahead Eagles
-
14-04 15:30
Ajax
2-1
Twente
-
14-04 17:45
NEC Nijmegen
2-2
PEC Zwolle
-
14-04 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Sparta Rotterdam
1-2
Heracles
-
06-04 17:30
PSV
5-1
AZ Alkmaar
-
06-04 19:45
PEC Zwolle
2-1
Excelsior
-
06-04 21:00
Twente
2-0
Fortuna Sittard
-
06-04 22:00
Vitesse
0-3
NEC Nijmegen
-
07-04 13:15
Feyenoord
6-0
Ajax
-
07-04 15:30
Go Ahead Eagles
1-1
Almere City FC
-
07-04 15:30
Volendam
3-2
Waalwijk
-
07-04 17:45
Heerenveen
2-3
Utrecht
-
07-04 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Vitesse
1-4
Sparta Rotterdam
-
02-04 19:45
Excelsior
0-2
PSV
-
02-04 21:00
Fortuna Sittard
1-1
NEC Nijmegen
-
02-04 22:00
Heracles
5-0
AZ Alkmaar
-
03-04 19:45
Utrecht
5-1
PEC Zwolle
-
03-04 21:00
Heerenveen
3-3
Twente
-
03-04 22:00
Volendam
0-0
Feyenoord
-
04-04 19:45
Waalwijk
0-0
Almere City FC
-
04-04 21:00
Ajax
1-1
Go Ahead Eagles
-
04-04 22:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Heracles
2-0
Go Ahead Eagles
-
15-03 21:00
Fortuna Sittard
3-1
PEC Zwolle
-
16-03 19:45
Excelsior
1-1
Waalwijk
-
16-03 21:00
Vitesse
1-1
Almere City FC
-
16-03 22:00
Volendam
0-4
AZ Alkmaar
-
17-03 13:15
Utrecht
1-0
NEC Nijmegen
-
17-03 15:30
Heerenveen
2-3
Feyenoord
-
17-03 15:30
Sparta Rotterdam
2-2
Ajax
-
17-03 17:45
PSV
1-0
Twente
-
17-03 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Go Ahead Eagles
0-1
PSV
-
08-03 21:00
Twente
2-1
Sparta Rotterdam
-
09-03 19:45
Almere City FC
1-1
Utrecht
-
09-03 21:00
Waalwijk
3-1
Vitesse
-
09-03 22:00
AZ Alkmaar
4-0
Excelsior
-
10-03 13:15
PEC Zwolle
1-1
Volendam
-
10-03 15:30
Ajax
2-2
Fortuna Sittard
-
10-03 15:30
NEC Nijmegen
2-0
Heerenveen
-
10-03 17:45
Feyenoord
3-0
Heracles
-
10-03 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Volendam
2-5
NEC Nijmegen
-
01-03 21:00
Go Ahead Eagles
1-0
Waalwijk
-
02-03 19:45
Vitesse
1-2
Twente
-
02-03 21:00
Sparta Rotterdam
1-1
AZ Alkmaar
-
02-03 22:00
Ajax
2-0
Utrecht
-
03-03 13:15
PSV
2-2
Feyenoord
-
03-03 15:30
Heerenveen
2-0
PEC Zwolle
-
03-03 15:30
Fortuna Sittard
5-2
Excelsior
-
03-03 17:45
Heracles
2-2
Almere City FC
-
03-03 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
PSV
2-0
Heerenveen
-
07-12 19:45
Feyenoord
3-1
Volendam
-
07-12 22:00
Twente
4-2
Excelsior
-
08-12 21:00
Ajax
2-1
Sparta Rotterdam
-
09-12 19:45
PEC Zwolle
1-3
NEC Nijmegen
-
09-12 21:00
AZ Alkmaar
4-1
Almere City FC
-
09-12 22:00
Go Ahead Eagles
0-2
Utrecht
-
10-12 13:15
Fortuna Sittard
1-0
Waalwijk
-
10-12 15:30
Vitesse
2-0
Heracles
-
10-12 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Feyenoord
3-1
Go Ahead Eagles
-
30-09 17:30
PSV
3-1
Volendam
-
30-09 19:45
Utrecht
0-2
Almere City FC
-
30-09 19:45
Twente
1-0
Heerenveen
-
30-09 22:00
NEC Nijmegen
1-3
Vitesse
-
01-10 13:15
Excelsior
2-1
Sparta Rotterdam
-
01-10 15:30
Heracles
2-1
PEC Zwolle
-
01-10 15:30
AZ Alkmaar
4-0
Fortuna Sittard
-
01-10 17:45
Waalwijk
2-3
Ajax
-
06-12 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Vitesse
1-1
PEC Zwolle
-
27-10 21:00
Heerenveen
3-0
Heracles
-
28-10 19:45
Almere City FC
0-0
Go Ahead Eagles
-
28-10 21:00
Sparta Rotterdam
2-0
Waalwijk
-
28-10 21:00
Fortuna Sittard
0-0
Utrecht
-
28-10 22:00
Twente
2-1
Feyenoord
-
29-10 13:15
PSV
5-2
Ajax
-
29-10 15:30
Volendam
3-1
Excelsior
-
29-10 15:30
AZ Alkmaar
1-2
NEC Nijmegen
-
06-12 20:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Heerenveen
3-0
Almere City FC
-
01-12 21:00
Volendam
0-5
PEC Zwolle
-
02-12 19:45
Waalwijk
2-2
Excelsior
-
02-12 21:00
Fortuna Sittard
3-1
Vitesse
-
02-12 21:00
Heracles
0-1
Sparta Rotterdam
-
02-12 22:00
Feyenoord
1-2
PSV
-
03-12 13:15
Go Ahead Eagles
1-3
Twente
-
03-12 15:30
NEC Nijmegen
1-2
Ajax
-
03-12 15:30
Utrecht
1-1
AZ Alkmaar
-
03-12 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Excelsior
2-4
Feyenoord
-
25-11 17:30
Heerenveen
3-0
Fortuna Sittard
-
25-11 19:45
Twente
0-3
PSV
-
25-11 19:45
Ajax
5-0
Vitesse
-
25-11 22:00
PEC Zwolle
1-2
Waalwijk
-
25-11 22:00
Almere City FC
0-5
Heracles
-
26-11 13:15
NEC Nijmegen
1-1
Go Ahead Eagles
-
26-11 15:30
AZ Alkmaar
3-0
Volendam
-
26-11 15:30
Sparta Rotterdam
1-2
Utrecht
-
26-11 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Fortuna Sittard
4-1
Heracles
-
10-11 21:00
Waalwijk
0-1
Go Ahead Eagles
-
11-11 19:45
Twente
3-3
NEC Nijmegen
-
11-11 21:00
Vitesse
1-3
Heerenveen
-
11-11 22:00
PSV
4-0
PEC Zwolle
-
12-11 13:15
Volendam
1-4
Sparta Rotterdam
-
12-11 15:30
Almere City FC
2-2
Ajax
-
12-11 15:30
Feyenoord
1-0
AZ Alkmaar
-
12-11 17:45
Utrecht
2-2
Excelsior
-
12-11 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Heracles
0-6
PSV
-
04-11 17:30
Waalwijk
1-2
Feyenoord
-
04-11 19:45
Excelsior
1-1
AZ Alkmaar
-
04-11 19:45
Go Ahead Eagles
5-1
Vitesse
-
04-11 22:00
Utrecht
1-1
Twente
-
05-11 13:15
NEC Nijmegen
3-3
Volendam
-
05-11 15:30
PEC Zwolle
2-0
Fortuna Sittard
-
05-11 15:30
Sparta Rotterdam
1-2
Almere City FC
-
05-11 17:45
Ajax
4-1
Heerenveen
-
05-11 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
NEC Nijmegen
3-0
Waalwijk
-
26-08 17:30
Excelsior
-
Fortuna Sittard
-
26-08 22:00
PEC Zwolle
1-0
Utrecht
-
27-08 13:15
Feyenoord
6-1
Almere City FC
-
27-08 15:30
Heerenveen
1-3
Sparta Rotterdam
-
27-08 17:45
PSV
3-0
Go Ahead Eagles
-
27-09 19:45
Twente
1-0
Vitesse
-
27-09 21:00
AZ Alkmaar
1-1
Heracles
-
28-09 21:00
Ajax
2-0
Volendam
-
02-11 21:00
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
PSV
3-1
Fortuna Sittard
-
21-10 19:45
Waalwijk
2-1
Volendam
-
21-10 19:45
NEC Nijmegen
1-1
Almere City FC
-
21-10 21:00
AZ Alkmaar
3-0
Heerenveen
-
21-10 22:00
Feyenoord
4-0
Vitesse
-
21-10 22:00
Utrecht
4-3
Ajax
-
22-10 13:15
Excelsior
2-4
PEC Zwolle
-
22-10 15:30
Heracles
2-2
Twente
-
22-10 15:30
Go Ahead Eagles
0-0
Sparta Rotterdam
-
22-10 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Volendam
1-0
Utrecht
-
06-10 21:00
Heerenveen
1-1
NEC Nijmegen
-
07-10 17:30
Almere City FC
1-0
Waalwijk
-
07-10 19:45
Go Ahead Eagles
4-0
Heracles
-
07-10 21:00
Vitesse
0-0
Excelsior
-
07-10 22:00
PEC Zwolle
0-2
Feyenoord
-
08-10 13:15
Ajax
1-2
AZ Alkmaar
-
08-10 15:30
Fortuna Sittard
0-3
Twente
-
08-10 15:30
Sparta Rotterdam
0-4
PSV
-
08-10 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Go Ahead Eagles
3-0
Fortuna Sittard
-
22-09 21:00
Volendam
2-2
Heracles
-
23-09 17:30
NEC Nijmegen
3-0
Utrecht
-
23-09 19:45
Almere City FC
0-4
PSV
-
23-09 21:00
Heerenveen
0-3
Excelsior
-
23-09 22:00
Sparta Rotterdam
1-0
Vitesse
-
24-09 13:15
Ajax
0-4
Feyenoord
-
24-09 15:30
PEC Zwolle
0-3
AZ Alkmaar
-
24-09 17:45
Waalwijk
1-0
Twente
-
24-09 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Feyenoord
6-1
Heerenveen
-
16-09 17:30
Vitesse
0-2
Waalwijk
-
16-09 19:45
Fortuna Sittard
3-1
Volendam
-
16-09 21:00
PSV
4-0
NEC Nijmegen
-
16-09 21:00
Heracles
1-3
Utrecht
-
16-09 22:00
PEC Zwolle
1-1
Go Ahead Eagles
-
17-09 13:15
Excelsior
0-0
Almere City FC
-
17-09 15:30
Twente
3-1
Ajax
-
17-09 15:30
AZ Alkmaar
2-0
Sparta Rotterdam
-
17-09 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Sparta Rotterdam
1-1
NEC Nijmegen
-
01-09 21:00
Almere City FC
1-2
PEC Zwolle
-
02-09 17:30
Go Ahead Eagles
3-2
Heerenveen
-
02-09 19:45
Waalwijk
0-4
PSV
-
02-09 21:00
Heracles
3-1
Excelsior
-
02-09 22:00
Utrecht
1-5
Feyenoord
-
03-09 13:15
Volendam
0-2
Twente
-
03-09 15:30
Fortuna Sittard
0-0
Ajax
-
03-09 15:30
Vitesse
0-2
AZ Alkmaar
-
03-09 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Heracles
2-1
NEC Nijmegen
-
18-08 21:00
Excelsior
2-2
Ajax
-
19-08 17:30
Vitesse
1-3
PSV
-
19-08 19:45
Fortuna Sittard
2-1
Almere City FC
-
19-08 21:00
Go Ahead Eagles
4-1
Volendam
-
19-08 22:00
Utrecht
0-2
Heerenveen
-
20-08 13:15
Twente
3-1
PEC Zwolle
-
20-08 15:30
Sparta Rotterdam
2-2
Feyenoord
-
20-08 15:30
Waalwijk
1-3
AZ Alkmaar
-
20-08 17:45
Save Pick
Matši
Punkte
Matši algus
Volendam
1-2
Vitesse
-
11-08 21:00
PSV
2-0
Utrecht
-
12-08 17:30
Heerenveen
3-1
Waalwijk
-
12-08 19:45
Ajax
4-1
Heracles
-
12-08 21:00
PEC Zwolle
1-2
Sparta Rotterdam
-
12-08 22:00
NEC Nijmegen
3-4
Excelsior
-
13-08 13:15
AZ Alkmaar
5-1
Go Ahead Eagles
-
13-08 15:30
Feyenoord
0-0
Fortuna Sittard
-
13-08 15:30
Almere City FC
1-4
Twente
-
13-08 17:45
Save Pick
Küsitlus
Which is your Favorite League?
Valikud
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Vanemad küsitlused
Tulemused
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau