Liigatabel

KVõistkonna nimiMAVKLVVVVaKodusKÜLASP
1.AFC Ajax logo football prediction gameAjax6510271263-0-02-1-016
2.Philips Sport Vereniging logoPSV650116882-0-13-0-015
3.Willem II Tilburg logo football prediction gameWillem II64118622-0-12-1-013
4.Feyenoord Rotterdam logo football prediction gameFeyenoord5401144102-0-02-0-112
5.Football Club Utrecht logoUtrecht632112482-1-01-1-111
6.Football Club Twente logo football prediction gameTwente631210732-1-01-0-210
7.Sport club Heerenveen logoHeerenveen631289-12-0-11-1-110
8.SC Cambuur logo football prediction gameCambuur63031118-73-0-10-0-29
9.Stichting Betaald Voetbal Vitesse logoVitesse6303513-80-0-23-0-19
10.Nijmegen Eendracht Combinatie logoNEC Nijmegen622249-51-1-11-1-18
11.Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles6204610-42-0-20-0-26
12.Sparta RotterdamSparta Rotterdam6132610-41-2-00-1-26
13.Rooms Katholieke Combinatie WaalwijkWaalwijk6123911-21-0-20-2-15
14.Football Club Groningen logo football prediction gameGroningen6123610-40-2-11-0-25
15.Heracles Almelo logo football prediction gameHeracles511358-31-0-20-1-14
16.Fortuna SittardFortuna Sittard5113512-71-1-10-0-24
17.Alkmaar Zaanstreek logo football prediction gameAZ Alkmaar5104611-50-0-11-0-33
18.PEC Zwolle logo football prediction gamePEC Zwolle601518-70-1-20-0-31
MA - Mängude arv; - Võitude arv; Vi - Viikide arv; K - Kaotuste arv; LV - Löödud väravad; VV - Vastaste löödud väravad; Va - Väravate vahe; P - Punktid.
Turniiritabelis on jalgpallimatšide andmed esitatud ainult informatiivsel eesmärgil.

Toimunud jalgpallimängud