Sarjataulukko

SJoukkueOVTHTMPMMEKOTI_VIERASP
1.FC Internazionale Milano logo football prediction gameInter2316525724339-1-17-4-153
2.Juventus Football Club logo football prediction gameJuventus2414734820289-2-15-5-249
3.Associazione Calcio Milan logo football prediction gameAC Milan2315444528176-3-39-1-149
4.Associazione Sportiva Roma logo football prediction gameRoma2313554735129-3-04-2-544
5.Atalanta Bergamasca Calcio logo football prediction gameAtalanta2312745331226-3-36-4-143
6.Società Sportiva Lazio logo football prediction gameLazio241347383267-2-36-2-443
7.Società Sportiva Calcio Napoli logoNapoli2313194728197-1-36-0-639
8.Hellas Verona Football Club logoVerona24987312746-3-33-5-435
9.Unione Sportiva Sassuolo Calcio logoSassuolo23986373433-5-36-3-335
10.Unione Calcio Sampdoria logoSampdoria2393113334-15-1-54-2-630
11.Bologna Football Club 1909 S.p.A. logoBologna2477103237-55-3-42-4-628
12.Genoa Cricket and Football Club logoGenoa236892633-74-3-52-5-426
13.Udinese Calcio logo football prediction gameUdinese2367102533-83-3-53-4-525
14.Associazione Calcio Firenze Fiorentina logoFiorentina2367102535-105-4-31-3-725
15.Spezia2467113243-112-4-64-3-525
16.Benevento CalcioBenevento2367102542-172-5-54-2-525
17.Torino Football Club logoTorino2331193341-80-7-43-4-520
18.Cagliari CalcioCagliari2336142441-172-3-71-3-715
19.Parma Football ClubParma2429131947-281-5-61-4-715
20.Football Club Crotone SRLCrotone2333172355-323-1-70-2-1012
Selitykset: O - Pelatut ottelut; V - Voitot; T - Tasapelit; H - Häviöt; MT - Tehdyt maalit; PM - Päästetyt maalit; ME - Maaliero; P - Pisteet.
Sarjataulukossa olevat jalkapallo-otteluiden tulokset on annettu vain tiedoksi.

Jalkapallo-otteluiden tulokset