Sarjataulukko

SJoukkueOVTHTMPMMEKOTI_VIERASP
1.Juventus Football Club logo football prediction gameJuventus29206350242612-2-08-4-366
2.Società Sportiva Lazio logo football prediction gameLazio29198260233711-4-08-4-265
3.FC Internazionale Milano logo football prediction gameInter29161034924257-7-19-3-258
4.Atalanta Bergamasca Calcio logo football prediction gameAtalanta29141057034366-5-48-5-152
5.Associazione Sportiva Roma logo football prediction gameRoma2913975135166-5-47-4-348
6.Società Sportiva Calcio Napoli logoNapoli291199413655-3-66-6-342
7.Hellas Verona Football Club logoVerona299128292636-6-33-6-539
8.Associazione Calcio Milan logo football prediction gameAC Milan29109102834-64-6-46-3-639
9.Bologna Football Club 1909 S.p.A. logoBologna29910103842-44-7-45-3-637
10.Unione Sportiva Sassuolo Calcio logoSassuolo299911413926-2-63-7-536
11.Cagliari CalcioCagliari298129414015-3-63-9-336
12.Associazione Calcio Firenze Fiorentina logoFiorentina29712103236-43-7-54-5-533
13.Parma Football ClubParma2910910323116-2-64-7-432
14.Udinese Calcio logo football prediction gameUdinese29710122137-165-5-42-5-831
15.Torino Football Club logoTorino2987142845-174-5-64-2-831
16.Unione Calcio Sampdoria logoSampdoria2979132844-164-5-63-4-730
17.Genoa Cricket and Football Club logoGenoa29610133147-164-3-72-7-628
18.Unione Sportiva LecceLecce29510143258-262-7-63-3-825
19.Società Polisportiva Ars et LaborSPAL2966172242-203-4-73-2-1024
20.Brescia CalcioBrescia2947182249-271-4-93-3-919
Selitykset: O - Pelatut ottelut; V - Voitot; T - Tasapelit; H - Häviöt; MT - Tehdyt maalit; PM - Päästetyt maalit; ME - Maaliero; P - Pisteet.
Sarjataulukossa olevat jalkapallo-otteluiden tulokset on annettu vain tiedoksi.

Jalkapallo-otteluiden tulokset