Hyppää pääsisältöön
Kirjaudu sisään
Jalkapallosarjat
Eliteserien
Muut kilpailut
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Eurooppa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Englanti
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Pohjois-Irlanti
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Skotlanti
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Wales
Premier League
Etelä-Amerikka
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Pohjois-Amerikka
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrikka
Elite One
KPL
NPFL
Aasia
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australia Oseania
A-League
Kansalliset
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Kansainväliset
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
Maajoukkueet
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Pelaaja -
Ensisijaiset välilehdet
Uutiset
Sarjataulukko
Peli
(aktiivinen välilehti)
Pelitaulukko
Logot
Tässä pelissä saat 10 pistettä oikein arvatusta jalkapallo-ottelun tuloksesta, 5 pistettä saat oikein arvatusta ottelun piste-erosta ja 2 pistettä saat arvatusta ottelun voittajasta. Pisteet summataan.
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Aalesund
4-3
Stromsgodset
-
26-11 19:00
Brann
2-2
Tromso
-
26-11 19:00
Haugesund
2-3
Kristiansund BK
-
26-11 19:00
Molde
2-2
Sarpsborg 08 FF
-
26-11 19:00
Odd Ballklubb
1-0
Rosenborg
-
26-11 19:00
Sandefjord
1-3
Lillestrom
-
26-11 19:00
Sogndal
5-2
Valerenga
-
26-11 19:00
Viking
2-0
Stabaek
-
26-11 19:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Kristiansund BK
3-2
Sandefjord
-
19-11 19:00
Lillestrom
0-1
Molde
-
19-11 19:00
Rosenborg
2-0
Viking
-
19-11 19:00
Sarpsborg 08 FF
1-0
Aalesund
-
19-11 19:00
Stabaek
1-1
Sogndal
-
19-11 19:00
Stromsgodset
2-1
Brann
-
19-11 19:00
Tromso
2-0
Haugesund
-
19-11 19:00
Valerenga
2-0
Odd Ballklubb
-
19-11 19:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Brann
0-4
Kristiansund BK
-
29-09 20:00
Stabaek
4-2
Valerenga
-
30-09 19:00
Odd Ballklubb
1-0
Haugesund
-
01-10 19:00
Sandefjord
2-0
Aalesund
-
01-10 19:00
Sogndal
2-2
Molde
-
01-10 19:00
Tromso
2-1
Lillestrom
-
01-10 19:00
Viking
0-1
Stromsgodset
-
01-10 19:00
Rosenborg
1-1
Sarpsborg 08 FF
-
01-10 21:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Haugesund
2-1
Viking
-
23-09 19:00
Aalesund
0-1
Sogndal
-
24-09 19:00
Kristiansund BK
1-0
Stabaek
-
24-09 19:00
Lillestrom
0-3
Rosenborg
-
24-09 19:00
Molde
3-1
Sandefjord
-
24-09 19:00
Stromsgodset
2-1
Tromso
-
24-09 19:00
Valerenga
2-1
Brann
-
24-09 21:00
Sarpsborg 08 FF
2-1
Odd Ballklubb
-
25-09 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Stabaek
0-2
Stromsgodset
-
16-09 19:00
Lillestrom
0-0
Kristiansund BK
-
17-09 19:00
Sandefjord
0-1
Brann
-
17-09 19:00
Sogndal
0-1
Haugesund
-
17-09 19:00
Tromso
5-0
Sarpsborg 08 FF
-
17-09 19:00
Viking
2-3
Molde
-
17-09 19:00
Rosenborg
3-0
Valerenga
-
17-09 21:00
Odd Ballklubb
3-2
Aalesund
-
18-09 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Brann
2-1
Sogndal
-
09-09 19:00
Aalesund
1-1
Stabaek
-
10-09 19:00
Haugesund
1-1
Lillestrom
-
10-09 19:00
Kristiansund BK
4-1
Tromso
-
10-09 19:00
Sandefjord
3-1
Viking
-
10-09 19:00
Valerenga
1-2
Sarpsborg 08 FF
-
10-09 19:00
Stromsgodset
0-2
Rosenborg
-
10-09 21:00
Molde
2-1
Odd Ballklubb
-
11-09 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Lillestrom
2-1
Valerenga
-
19-08 19:00
Odd Ballklubb
1-0
Sandefjord
-
20-08 19:00
Rosenborg
0-1
Haugesund
-
20-08 19:00
Sogndal
2-0
Kristiansund BK
-
20-08 19:00
Stabaek
3-2
Molde
-
20-08 19:00
Tromso
3-2
Aalesund
-
20-08 19:00
Viking
2-4
Brann
-
20-08 21:00
Sarpsborg 08 FF
0-0
Stromsgodset
-
21-08 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Sandefjord
2-1
Sogndal
-
11-08 20:00
Molde
1-2
Rosenborg
-
12-08 19:00
Aalesund
1-1
Viking
-
13-08 19:00
Brann
2-0
Odd Ballklubb
-
13-08 19:00
Haugesund
2-2
Stabaek
-
13-08 19:00
Kristiansund BK
2-2
Sarpsborg 08 FF
-
13-08 19:00
Stromsgodset
3-1
Lillestrom
-
13-08 21:00
Valerenga
0-0
Tromso
-
14-08 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Rosenborg
4-1
Kristiansund BK
-
05-08 19:00
Odd Ballklubb
2-1
Sogndal
-
06-08 19:00
Sarpsborg 08 FF
2-1
Haugesund
-
06-08 19:00
Stabaek
1-3
Sandefjord
-
06-08 19:00
Tromso
1-2
Molde
-
06-08 19:00
Viking
2-2
Lillestrom
-
06-08 19:00
Aalesund
3-3
Brann
-
06-08 21:00
Stromsgodset
2-0
Valerenga
-
07-08 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Sogndal
0-3
Rosenborg
-
15-07 16:30
Lillestrom
2-2
Stabaek
-
15-07 19:00
Haugesund
2-0
Aalesund
-
16-07 19:00
Molde
0-0
Stromsgodset
-
16-07 19:00
Odd Ballklubb
0-2
Viking
-
16-07 19:00
Sandefjord
3-0
Tromso
-
16-07 19:00
Brann
0-1
Sarpsborg 08 FF
-
16-07 21:00
Kristiansund BK
1-1
Valerenga
-
17-07 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Lillestrom
2-0
Stromsgodset
-
01-07 19:00
Sogndal
1-0
Aalesund
-
01-07 21:15
Haugesund
2-0
Tromso
-
02-07 19:00
Molde
3-2
Viking
-
02-07 19:00
Odd Ballklubb
0-0
Sarpsborg 08 FF
-
02-07 19:00
Sandefjord
1-2
Stabaek
-
02-07 19:00
Brann
0-0
Valerenga
-
02-07 21:00
Kristiansund BK
3-3
Rosenborg
-
03-07 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Valerenga
3-1
Lillestrom
-
24-06 19:00
Aalesund
5-1
Odd Ballklubb
-
25-06 19:00
Rosenborg
3-0
Sogndal
-
25-06 19:00
Sarpsborg 08 FF
1-1
Brann
-
25-06 19:00
Stabaek
1-4
Kristiansund BK
-
25-06 19:00
Tromso
1-1
Sandefjord
-
25-06 19:00
Viking
1-1
Haugesund
-
25-06 21:00
Stromsgodset
1-1
Molde
-
26-06 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Kristiansund BK
1-1
Aalesund
-
17-06 19:00
Haugesund
1-0
Rosenborg
-
18-06 19:00
Lillestrom
1-0
Viking
-
18-06 19:00
Molde
3-0
Tromso
-
18-06 19:00
Sandefjord
1-0
Sarpsborg 08 FF
-
18-06 19:00
Sogndal
0-0
Odd Ballklubb
-
18-06 19:00
Valerenga
1-1
Stromsgodset
-
18-06 21:00
Brann
5-0
Stabaek
-
19-06 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Tromso
2-4
Valerenga
-
03-06 16:30
Stabaek
2-4
Lillestrom
-
03-06 19:00
Aalesund
0-1
Haugesund
-
04-06 19:00
Rosenborg
3-1
Stromsgodset
-
04-06 19:00
Sarpsborg 08 FF
1-0
Molde
-
04-06 19:00
Sogndal
3-2
Sandefjord
-
04-06 19:00
Viking
2-1
Kristiansund BK
-
04-06 19:00
Odd Ballklubb
0-0
Brann
-
04-06 21:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Sandefjord
0-0
Odd Ballklubb
-
27-05 19:00
Brann
1-1
Aalesund
-
28-05 19:00
Haugesund
0-0
Sarpsborg 08 FF
-
28-05 19:00
Kristiansund BK
1-1
Sogndal
-
28-05 19:00
Lillestrom
4-1
Tromso
-
28-05 19:00
Molde
3-1
Stabaek
-
28-05 19:00
Valerenga
1-1
Rosenborg
-
28-05 21:00
Stromsgodset
4-2
Viking
-
29-05 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Rosenborg
1-1
Lillestrom
-
20-05 16:30
Sogndal
2-3
Brann
-
20-05 19:00
Aalesund
2-0
Sandefjord
-
21-05 19:00
Kristiansund BK
3-2
Haugesund
-
21-05 19:00
Tromso
1-1
Stromsgodset
-
21-05 19:00
Sarpsborg 08 FF
2-0
Valerenga
-
21-05 19:00
Odd Ballklubb
1-2
Molde
-
21-05 21:00
Stabaek
1-1
Viking
-
22-05 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Brann
5-0
Sandefjord
-
16-05 19:00
Haugesund
0-2
Odd Ballklubb
-
16-05 19:00
Lillestrom
1-2
Sarpsborg 08 FF
-
16-05 19:00
Molde
1-2
Sogndal
-
16-05 19:00
Valerenga
1-0
Kristiansund BK
-
16-05 19:00
Viking
1-2
Aalesund
-
16-05 19:00
Rosenborg
1-2
Tromso
-
16-05 21:00
Stromsgodset
1-2
Stabaek
-
16-05 21:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Aalesund
0-1
Valerenga
-
12-05 20:00
Stabaek
0-0
Rosenborg
-
13-05 17:00
Kristiansund BK
1-1
Lillestrom
-
13-05 19:00
Odd Ballklubb
2-0
Stromsgodset
-
13-05 19:00
Sandefjord
2-0
Haugesund
-
13-05 19:00
Sarpsborg 08 FF
1-1
Tromso
-
13-05 19:00
Sogndal
4-0
Viking
-
13-05 19:00
Brann
4-1
Molde
-
13-05 21:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Molde
0-1
Aalesund
-
06-05 19:00
Haugesund
0-0
Sogndal
-
07-05 19:00
Stromsgodset
1-1
Sarpsborg 08 FF
-
07-05 19:00
Tromso
1-1
Kristiansund BK
-
07-05 19:00
Valerenga
1-1
Stabaek
-
07-05 19:00
Viking
0-2
Sandefjord
-
07-05 19:00
Rosenborg
2-1
Brann
-
07-05 21:00
Lillestrom
0-1
Odd Ballklubb
-
08-05 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Brann
1-1
Viking
-
29-04 19:00
Aalesund
3-1
Tromso
-
30-04 19:00
Kristiansund BK
2-0
Stromsgodset
-
30-04 19:00
Sandefjord
3-3
Molde
-
30-04 19:00
Sogndal
0-1
Lillestrom
-
30-04 19:00
Stabaek
0-3
Haugesund
-
30-04 19:00
Odd Ballklubb
2-1
Valerenga
-
30-04 21:00
Sarpsborg 08 FF
1-2
Rosenborg
-
01-05 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Stromsgodset
1-0
Sandefjord
-
22-04 19:00
Rosenborg
0-0
Aalesund
-
23-04 19:00
Sarpsborg 08 FF
5-1
Kristiansund BK
-
23-04 19:00
Tromso
0-3
Stabaek
-
23-04 19:00
Valerenga
3-0
Sogndal
-
23-04 19:00
Viking
3-0
Odd Ballklubb
-
23-04 19:00
Lillestrom
0-2
Brann
-
23-04 21:00
Haugesund
0-0
Molde
-
24-04 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Aalesund
3-1
Lillestrom
-
17-04 19:00
Brann
3-1
Haugesund
-
17-04 19:00
Molde
4-0
Valerenga
-
17-04 19:00
Sandefjord
2-0
Kristiansund BK
-
17-04 19:00
Sogndal
1-1
Stromsgodset
-
17-04 19:00
Stabaek
3-0
Sarpsborg 08 FF
-
17-04 19:00
Odd Ballklubb
1-0
Tromso
-
17-04 21:00
Viking
0-1
Rosenborg
-
17-04 21:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Rosenborg
2-1
Molde
-
08-04 19:00
Lillestrom
0-2
Haugesund
-
09-04 19:00
Sarpsborg 08 FF
3-0
Viking
-
09-04 19:00
Stabaek
2-0
Odd Ballklubb
-
09-04 19:00
Tromso
3-0
Sogndal
-
09-04 19:00
Valerenga
1-2
Sandefjord
-
09-04 19:00
Stromsgodset
1-1
Aalesund
-
09-04 21:00
Kristiansund BK
1-0
Brann
-
10-04 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Aalesund
1-3
Sarpsborg 08 FF
-
05-04 20:00
Molde
2-1
Lillestrom
-
05-04 20:00
Odd Ballklubb
2-0
Kristiansund BK
-
05-04 20:00
Sandefjord
0-3
Rosenborg
-
05-04 20:00
Sogndal
4-1
Stabaek
-
05-04 20:00
Brann
3-0
Stromsgodset
-
06-04 20:00
Haugesund
4-3
Valerenga
-
06-04 20:00
Viking
1-2
Tromso
-
06-04 20:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Sandefjord
2-0
Valerenga
-
03-11 20:00
Molde
0-1
Kristiansund BK
-
04-11 19:00
Brann
2-0
Lillestrom
-
05-11 19:00
Haugesund
1-3
Stromsgodset
-
05-11 19:00
Odd Ballklubb
0-5
Stabaek
-
05-11 19:00
Sogndal
0-2
Tromso
-
05-11 19:00
Viking
2-1
Sarpsborg 08 FF
-
05-11 19:00
Aalesund
2-1
Rosenborg
-
05-11 21:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Haugesund
2-3
Brann
-
28-10 19:00
Kristiansund BK
2-2
Odd Ballklubb
-
29-10 19:00
Rosenborg
0-0
Stabaek
-
29-10 19:00
Sarpsborg 08 FF
5-0
Sandefjord
-
29-10 19:00
Stromsgodset
4-1
Sogndal
-
29-10 19:00
Tromso
3-0
Viking
-
29-10 19:00
Valerenga
1-2
Molde
-
29-10 21:00
Lillestrom
4-0
Aalesund
-
30-10 20:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Aalesund
1-1
Kristiansund BK
-
21-10 19:00
Molde
1-0
Haugesund
-
22-10 19:00
Sandefjord
1-2
Stromsgodset
-
22-10 19:00
Sogndal
3-3
Sarpsborg 08 FF
-
22-10 19:00
Stabaek
1-2
Tromso
-
22-10 19:00
Viking
1-7
Valerenga
-
22-10 19:00
Brann
0-3
Rosenborg
-
22-10 21:00
Odd Ballklubb
1-0
Lillestrom
-
23-10 20:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Tromso
0-3
Rosenborg
-
14-10 16:30
Stromsgodset
1-0
Odd Ballklubb
-
14-10 19:00
Haugesund
2-0
Sandefjord
-
15-10 19:00
Kristiansund BK
0-2
Viking
-
15-10 19:00
Lillestrom
1-0
Sogndal
-
15-10 19:00
Valerenga
5-1
Aalesund
-
15-10 19:00
Molde
1-0
Brann
-
15-10 21:00
Sarpsborg 08 FF
2-2
Stabaek
-
16-10 20:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Rosenborg
5-1
Sandefjord
-
08-07 16:30
Aalesund
0-3
Molde
-
08-07 19:00
Stromsgodset
4-2
Kristiansund BK
-
09-07 19:00
Viking
1-1
Sogndal
-
09-07 19:00
Stabaek
2-0
Brann
-
09-07 21:00
Sarpsborg 08 FF
3-3
Lillestrom
-
10-07 20:00
Tromso
2-2
Odd Ballklubb
-
21-09 19:00
Valerenga
3-0
Haugesund
-
12-10 21:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Kristiansund BK
0-1
Molde
-
01-04 19:00
Lillestrom
2-1
Sandefjord
-
02-04 16:30
Sarpsborg 08 FF
3-1
Sogndal
-
02-04 19:00
Stabaek
3-1
Aalesund
-
02-04 19:00
Stromsgodset
3-1
Haugesund
-
02-04 19:00
Tromso
1-1
Brann
-
02-04 19:00
Rosenborg
3-0
Odd Ballklubb
-
02-04 21:00
Valerenga
1-0
Viking
-
03-04 20:00
Save Pick
Kysely
Which is your Favorite League?
Vaihtoehdot
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Vanhemmat kyselyt
Tulokset
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau