Pereiti į pagrindinį turinį
Prisijungti
Futbolo lygos
Super League
Kitos varžybos
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Anglija
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Šiaurės Airija
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Škotija
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Velsas
Premier League
Pietų Amerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Šiaurės Amerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrika
Elite One
KPL
NPFL
Azija
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australija Okeanija
A-League
Vietiniai čempionatai
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Tarptautiniai čempionatai
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
Rinktinės
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Žaidėjas -
Pirminės kortelės
Naujienos
Turnyrinė lentelė
Spėlionė
(aktyvi kortelė)
Spėlionės lentelė
Logotipai
Spėkite futbolo rungtynių rezultatą. Už teisingai atspėtą futbolo rungtynių rezultatą gaukite 10 taškų, 5 taškus už teisingai atspėtą rungtynių skirtumą ir 2 taškus už atspėtą rungtynių nugalėtoją.
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Chennaiyin FC
3-3
Northeast United
-
11-26 15:30
Delhi Dynamos
5-1
FC Goa
-
11-27 15:30
Atletico De Kolkata
1-1
Kerala Blasters
-
11-29 15:30
Northeast United
2-1
Delhi Dynamos
-
11-30 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Northeast United
1-0
Pune City
-
11-22 15:30
Mumbai City
2-0
Chennaiyin FC
-
11-23 15:30
FC Goa
1-2
Atletico De Kolkata
-
11-24 15:30
Kerala Blasters
2-1
Pune City
-
11-25 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Atletico De Kolkata
1-1
Northeast United
-
11-17 15:30
Pune City
4-3
Delhi Dynamos
-
11-18 15:30
Mumbai City
5-0
Kerala Blasters
-
11-19 15:30
Chennaiyin FC
1-1
Atletico De Kolkata
-
11-20 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kerala Blasters
3-1
Chennaiyin FC
-
11-12 15:30
Delhi Dynamos
2-2
Atletico De Kolkata
-
11-13 15:30
Chennaiyin FC
2-0
Pune City
-
11-15 15:30
FC Goa
0-0
Mumbai City
-
11-16 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kerala Blasters
2-1
FC Goa
-
11-08 15:30
Delhi Dynamos
4-1
Chennaiyin FC
-
11-09 15:30
Mumbai City
0-1
Pune City
-
11-10 15:30
FC Goa
2-1
Northeast United
-
11-11 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Pune City
0-1
FC Goa
-
11-03 15:30
Delhi Dynamos
2-0
Kerala Blasters
-
11-04 15:30
Northeast United
0-1
Mumbai City
-
11-05 15:30
Pune City
2-1
Atletico De Kolkata
-
11-06 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Northeast United
1-2
Atletico De Kolkata
-
10-28 16:30
Chennaiyin FC
0-0
Kerala Blasters
-
10-29 16:30
FC Goa
0-2
Delhi Dynamos
-
10-30 15:30
Chennaiyin FC
1-1
Mumbai City
-
11-02 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Pune City
1-1
Chennaiyin FC
-
10-23 16:30
FC Goa
1-2
Kerala Blasters
-
10-24 16:30
Atletico De Kolkata
0-1
Mumbai City
-
10-25 16:30
Delhi Dynamos
1-1
Pune City
-
10-27 16:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Delhi Dynamos
3-3
Mumbai City
-
10-18 16:30
Northeast United
0-1
Chennaiyin FC
-
10-20 16:30
Mumbai City
0-1
FC Goa
-
10-21 16:30
Atletico De Kolkata
1-0
Delhi Dynamos
-
10-22 16:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kerala Blasters
1-0
Mumbai City
-
10-14 16:30
Delhi Dynamos
1-1
Northeast United
-
10-15 16:30
Atletico De Kolkata
1-1
FC Goa
-
10-16 16:30
Pune City
1-1
Kerala Blasters
-
10-17 16:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kerala Blasters
0-0
Delhi Dynamos
-
10-09 16:30
Mumbai City
1-1
Atletico De Kolkata
-
10-11 16:30
Pune City
0-1
Northeast United
-
10-12 16:30
Chennaiyin FC
2-0
FC Goa
-
10-13 16:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
FC Goa
5-4
Chennaiyin FC
-
12-01 15:30
Atletico De Kolkata
0-0
Pune City
-
12-02 15:30
Mumbai City
0-0
Delhi Dynamos
-
12-03 15:30
Kerala Blasters
1-0
Northeast United
-
12-04 15:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Kerala Blasters
0-1
Atletico De Kolkata
-
10-05 16:30
Chennaiyin FC
1-3
Delhi Dynamos
-
10-06 16:30
Mumbai City
1-0
Northeast United
-
10-07 16:30
FC Goa
1-2
Pune City
-
10-08 16:30
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Northeast United
1-0
Kerala Blasters
-
10-01 16:30
Atletico De Kolkata
2-2
Chennaiyin FC
-
10-02 16:30
Pune City
0-1
Mumbai City
-
10-03 16:30
Northeast United
2-0
FC Goa
-
10-04 16:30
Save Pick
Apklausos
Which is your Favorite League?
Pasirinkimai
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Senesnės apklausos
Rezultatai
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau