Turnyrinė lentelė

VKomandaSRPeLPĮĮĮSNamųIšvykaT
1.Juventus Football Club logo football prediction gameJuventus30207350242612-3-08-4-367
2.Società Sportiva Lazio logo football prediction gameLazio30199260233711-5-08-4-266
3.FC Internazionale Milano logo football prediction gameInter30161134924257-8-19-3-259
4.Atalanta Bergamasca Calcio logo football prediction gameAtalanta30141157034366-5-48-6-153
5.Associazione Sportiva Roma logo football prediction gameRoma30131075135166-5-47-5-349
6.Società Sportiva Calcio Napoli logoNapoli3011109413655-4-66-6-343
7.Hellas Verona Football Club logoVerona309138292636-6-33-7-540
8.Associazione Calcio Milan logo football prediction gameAC Milan301010102834-64-6-46-4-640
9.Bologna Football Club 1909 S.p.A. logoBologna30911103842-44-7-45-4-638
10.Unione Sportiva Sassuolo Calcio logoSassuolo3091011413926-3-63-7-537
11.Cagliari CalcioCagliari308139414015-4-63-9-337
12.Associazione Calcio Firenze Fiorentina logoFiorentina30713103236-43-7-54-6-534
13.Parma Football ClubParma30101010323116-3-64-7-433
14.Udinese Calcio logo football prediction gameUdinese30711122137-165-6-42-5-832
15.Torino Football Club logoTorino3088142845-174-5-64-3-832
16.Unione Calcio Sampdoria logoSampdoria30710132844-164-6-63-4-731
17.Genoa Cricket and Football Club logoGenoa30611133147-164-3-72-8-629
18.Unione Sportiva LecceLecce30511143258-262-7-63-4-826
19.Società Polisportiva Ars et LaborSPAL3067172242-203-4-73-3-1025
20.Brescia CalcioBrescia3048182249-271-5-93-3-920
SR - Sužaista rungtynių; Pe - Pergalės; L - Lygiosios; P - Pralaimėjimai; ĮĮ - Įmušta įvarčių; - Praleista įvarčių; ĮS - Įvarčių skirtumas;T - Taškai.
Turnyrinėje lentelėje pateikti futbolo rungtynių duomenys skirti tik informaciniams tikslams.

Įvykusių futbolo rungtynių rezultatai