Turnyrinė lentelė

VKomandaSRPeLPĮĮĮSNamųIšvykaT
1.FK Sūduva Marijampolė logo footballSuduva Marijampole65019454-0-11-0-015
2.VMFD Žalgiris Vilnius logo footballFK Zalgiris Vilnius54109273-1-01-0-013
3.Futbolo Klubas PanevėžysFK Panevezys541011562-1-02-0-013
4.FK Spyris Kaunas logo footballFK Zalgiris Kaunas631210553-0-10-1-110
5.FC Džiugas TelšiaiDziugas62228622-1-00-1-28
6.FC Hegelmann LitauenHegelmann Litauen621378-12-0-00-1-37
7.Futbolo Klubas Trakai logo footballFK Riteriai511378-11-1-00-0-34
8.FK Banga GargždaiBanga Gargzdai510459-41-0-10-0-33
9.FK Dainava AlytusDainava Alytus6033612-60-1-20-2-13
10.FK Nevėžis KėdainiaiNevezis Kedainiai6105215-130-0-01-0-53
SR - Sužaista rungtynių; Pe - Pergalės; L - Lygiosios; P - Pralaimėjimai; ĮĮ - Įmušta įvarčių; - Praleista įvarčių; ĮS - Įvarčių skirtumas;T - Taškai.
Turnyrinėje lentelėje pateikti futbolo rungtynių duomenys skirti tik informaciniams tikslams.

Įvykusių futbolo rungtynių rezultatai