Turnyrinė lentelė

VKomandaSRPeLPĮĮĮSNamųIšvykaT
1.Feyenoord Rotterdam logo football prediction gameFeyenoord11005230-0-01-0-03
2.Philips Sport Vereniging logoPSV11004131-0-00-0-03
3.Stichting Betaald Voetbal Excelsior logoExcelsior11002020-0-01-0-03
4.Alkmaar Zaanstreek logo football prediction gameAZ Alkmaar11002021-0-00-0-03
5.AFC Ajax logo football prediction gameAjax11003210-0-01-0-03
6.Football Club Twente logo football prediction gameTwente11001010-0-01-0-03
7.Football Club Utrecht logoUtrecht10102200-0-00-1-01
8.Football Club Volendam logo football prediction gameVolendam10102200-0-00-1-01
9.Rooms Katholieke Combinatie WaalwijkWaalwijk10102200-1-00-0-01
10.Football Club Groningen logo football prediction gameGroningen10102200-1-00-0-01
11.Sport club Heerenveen logoHeerenveen10100000-1-00-0-01
12.Sparta RotterdamSparta Rotterdam10100000-0-00-1-01
13.Fortuna SittardFortuna Sittard100123-10-0-10-0-00
14.Nijmegen Eendracht Combinatie logoNEC Nijmegen100101-10-0-10-0-00
15.SC Cambuur logo football prediction gameCambuur100102-20-0-10-0-00
16.Go Ahead EaglesGo Ahead Eagles100102-20-0-00-0-10
17.Stichting Betaald Voetbal Vitesse logoVitesse100125-30-0-10-0-00
18.Football Club Emmen logo football prediction gameEmmen100114-30-0-00-0-10
SR - Sužaista rungtynių; Pe - Pergalės; L - Lygiosios; P - Pralaimėjimai; ĮĮ - Įmušta įvarčių; - Praleista įvarčių; ĮS - Įvarčių skirtumas;T - Taškai.
Turnyrinėje lentelėje pateikti futbolo rungtynių duomenys skirti tik informaciniams tikslams.

Įvykusių futbolo rungtynių rezultatai