Pereiti į pagrindinį turinį
Prisijungti
Futbolo lygos
Kitos varžybos
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Anglija
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Šiaurės Airija
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Škotija
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Velsas
Premier League
Pietų Amerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Šiaurės Amerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrika
Elite One
KPL
NPFL
Azija
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australija Okeanija
A-League
Vietiniai čempionatai
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Tarptautiniai čempionatai
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
Rinktinės
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Žaidėjas -
Pirminės kortelės
Naujienos
Turnyrinė lentelė
Spėlionė
(aktyvi kortelė)
Spėlionės lentelė
Logotipai
Spėkite futbolo rungtynių rezultatą. Už teisingai atspėtą futbolo rungtynių rezultatą gaukite 10 taškų, 5 taškus už teisingai atspėtą rungtynių skirtumą ir 2 taškus už atspėtą rungtynių nugalėtoją.
Grupė
Rungtynės
Rungtynių pradžia
C
Viktoria Plzen
-
Fiorentina
04-11 19:45
0
Olympiacos Piraeus
-
Fenerbahce
04-11 19:45
E
Aston Villa
-
Lille
04-11 22:00
D
Club Brugge
-
PAOK
04-11 22:00
F
Fiorentina
-
Viktoria Plzen
04-18 19:45
A
Lille
-
Aston Villa
04-18 19:45
G
PAOK
-
Club Brugge
04-18 22:00
H
Fenerbahce
-
Olympiacos Piraeus
04-18 22:00
Save Pick
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
E
Aston Villa
4-0
Ajax
-
03-14 22:00
B
Maccabi Tel Aviv
-
Olympiacos Piraeus
-
03-14 22:00
C
Viktoria Plzen
-
Servette FC
-
03-14 22:00
A
Lille
1-1
Sturm Graz
-
03-14 22:00
F
Fiorentina
-
Maccabi Haifa
-
03-14 22:00
G
PAOK
-
Dinamo Zagreb
-
03-14 22:00
D
Club Brugge
3-0
Molde
-
03-14 22:00
H
Fenerbahce
-
Union Saint-Gilloise
-
03-14 22:00
Save Pick
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
0
Sturm Graz
0-3
Lille
-
03-07 22:00
0
Union Saint-Gilloise
0-3
Fenerbahce
-
03-07 22:00
C
Dinamo Zagreb
2-0
PAOK
-
03-07 22:00
0
Molde
2-1
Club Brugge
-
03-07 22:00
0
Ajax
0-0
Aston Villa
-
03-07 22:00
0
Servette FC
0-0
Viktoria Plzen
-
03-07 22:00
0
Maccabi Haifa
3-4
Fiorentina
-
03-07 22:00
0
Olympiacos Piraeus
1-4
Maccabi Tel Aviv
-
03-07 22:00
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
B
Gent
1-1
Maccabi Haifa
-
02-21 19:45
C
Dinamo Zagreb
1-1
Betis
-
02-22 19:45
D
Bodo-Glimt
1-1
Ajax
-
02-22 19:45
H
Ludogorets
0-1
Servette FC
-
02-22 19:45
G
Eintracht Frankfurt
1-2
Union Saint-Gilloise
-
02-22 22:00
F
Ferencvarosi TC
0-1
Olympiacos Piraeus
-
02-22 22:00
A
Slovan Bratislava
0-1
Sturm Graz
-
02-22 22:00
E
Legia Warszawa
0-3
Molde
-
02-22 22:00
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
0
Union Saint-Gilloise
2-2
Eintracht Frankfurt
-
02-15 19:45
0
Olympiacos Piraeus
1-0
Ferencvarosi TC
-
02-15 19:45
0
Sturm Graz
4-1
Slovan Bratislava
-
02-15 19:45
0
Molde
3-2
Legia Warszawa
-
02-15 19:45
0
Betis
0-1
Dinamo Zagreb
-
02-15 22:00
0
Ajax
2-2
Bodo-Glimt
-
02-15 22:00
0
Servette FC
0-0
Ludogorets
-
02-15 22:00
0
Maccabi Haifa
1-0
Gent
-
02-15 22:00
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
H
Fenerbahce
4-0
Spartak Trnava
-
12-14 19:45
H
Ludogorets
1-0
FC Nordsjaelland
-
12-14 19:45
G
PAOK
4-2
Hjk Helsinki
-
12-14 19:45
G
Aberdeen
2-0
Eintracht Frankfurt
-
12-14 19:45
F
Genk
2-0
Cukaricki
-
12-14 19:45
F
Ferencvarosi TC
1-1
Fiorentina
-
12-14 19:45
E
Zrinjski Mostar
1-1
Aston Villa
-
12-14 19:45
E
Legia Warszawa
2-0
Az Alkmaar
-
12-14 19:45
D
FC Lugano
0-2
Besiktas
-
12-14 22:00
D
Club Brugge
3-1
Bodo-Glimt
-
12-14 22:00
C
Dinamo Zagreb
3-0
KF Ballkani
-
12-14 22:00
C
Viktoria Plzen
3-0
FC Astana
-
12-14 22:00
B
Zorya Luhansk
4-0
Breidablik
-
12-14 22:00
B
Maccabi Tel Aviv
3-1
Gent
-
12-14 22:00
A
Lille
3-0
Ki Klaksvik
-
12-14 22:00
A
Slovan Bratislava
1-2
Olimpija Ljubljana
-
12-14 22:00
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
C
FC Astana
0-2
Dinamo Zagreb
-
11-30 17:30
G
Hjk Helsinki
2-2
Aberdeen
-
11-30 19:45
E
Az Alkmaar
1-0
Zrinjski Mostar
-
11-30 19:45
D
Bodo-Glimt
5-2
FC Lugano
-
11-30 19:45
D
Besiktas
0-5
Club Brugge
-
11-30 19:45
C
KF Ballkani
0-1
Viktoria Plzen
-
11-30 19:45
B
Gent
4-1
Zorya Luhansk
-
11-30 19:45
A
Ki Klaksvik
1-2
Slovan Bratislava
-
11-30 19:45
A
Olimpija Ljubljana
0-2
Lille
-
11-30 19:45
H
FC Nordsjaelland
6-1
Fenerbahce
-
11-30 22:00
H
Spartak Trnava
1-2
Ludogorets
-
11-30 22:00
G
Eintracht Frankfurt
1-2
PAOK
-
11-30 22:00
F
Fiorentina
2-1
Genk
-
11-30 22:00
F
Cukaricki
1-2
Ferencvarosi TC
-
11-30 22:00
E
Aston Villa
2-1
Legia Warszawa
-
11-30 22:00
B
Breidablik
1-2
Maccabi Tel Aviv
-
11-30 22:00
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
H
Fenerbahce
3-1
Ludogorets
-
10-26 19:45
E
Az Alkmaar
1-4
Aston Villa
-
10-26 19:45
D
FC Lugano
1-3
Club Brugge
-
10-26 19:45
C
KF Ballkani
1-2
FC Astana
-
10-26 19:45
B
Gent
5-0
Breidablik
-
10-26 19:45
A
Ki Klaksvik
3-0
Olimpija Ljubljana
-
10-26 19:45
A
Lille
2-1
Slovan Bratislava
-
10-26 19:45
H
Spartak Trnava
0-2
FC Nordsjaelland
-
10-26 22:00
G
Eintracht Frankfurt
6-0
Hjk Helsinki
-
10-26 22:00
G
Aberdeen
2-3
PAOK
-
10-26 22:00
F
Genk
0-0
Ferencvarosi TC
-
10-26 22:00
F
Fiorentina
6-0
Cukaricki
-
10-26 22:00
E
Zrinjski Mostar
1-2
Legia Warszawa
-
10-26 22:00
D
Bodo-Glimt
3-1
Besiktas
-
10-26 22:00
C
Dinamo Zagreb
0-1
Viktoria Plzen
-
10-26 22:00
B
Maccabi Tel Aviv
3-2
Zorya Luhansk
-
11-25 17:30
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
C
FC Astana
0-0
KF Ballkani
-
11-09 17:30
C
Viktoria Plzen
1-0
Dinamo Zagreb
-
11-09 19:45
D
Besiktas
1-2
Bodo-Glimt
-
11-09 19:45
E
Legia Warszawa
2-0
Zrinjski Mostar
-
11-09 19:45
F
Ferencvarosi TC
1-1
Genk
-
11-09 19:45
F
Cukaricki
0-1
Fiorentina
-
11-09 19:45
G
Hjk Helsinki
0-1
Eintracht Frankfurt
-
11-09 19:45
G
PAOK
2-2
Aberdeen
-
11-09 19:45
H
FC Nordsjaelland
1-1
Spartak Trnava
-
11-09 19:45
A
Olimpija Ljubljana
2-0
Ki Klaksvik
-
11-09 22:00
A
Slovan Bratislava
1-1
Lille
-
11-09 22:00
B
Zorya Luhansk
1-3
Maccabi Tel Aviv
-
11-09 22:00
B
Breidablik
2-3
Gent
-
11-09 22:00
D
Club Brugge
2-0
FC Lugano
-
11-09 22:00
E
Aston Villa
2-1
Az Alkmaar
-
11-09 22:00
H
Ludogorets
2-0
Fenerbahce
-
11-09 22:00
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
C
FC Astana
1-2
Viktoria Plzen
-
10-05 17:30
D
Besiktas
2-3
FC Lugano
-
10-05 19:45
D
Bodo-Glimt
0-1
Club Brugge
-
10-05 19:45
C
KF Ballkani
2-0
Dinamo Zagreb
-
10-05 19:45
B
Breidablik
0-1
Zorya Luhansk
-
10-05 19:45
B
Gent
2-0
Maccabi Tel Aviv
-
10-05 19:45
A
Olimpija Ljubljana
0-1
Slovan Bratislava
-
10-05 19:45
A
Ki Klaksvik
0-0
Lille
-
10-05 19:45
H
Spartak Trnava
1-2
Fenerbahce
-
10-05 22:00
H
FC Nordsjaelland
7-1
Ludogorets
-
10-05 22:00
G
PAOK
2-1
Eintracht Frankfurt
-
10-05 22:00
G
Aberdeen
1-1
Hjk Helsinki
-
10-05 22:00
F
Fiorentina
2-2
Ferencvarosi TC
-
10-05 22:00
F
Cukaricki
0-2
Genk
-
10-05 22:00
E
Az Alkmaar
1-0
Legia Warszawa
-
10-05 22:00
E
Aston Villa
1-0
Zrinjski Mostar
-
10-05 22:00
Save Pick
Grupė
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
A
Lille
2-0
Olimpija Ljubljana
-
09-20 17:30
E
Zrinjski Mostar
4-3
Az Alkmaar
-
09-21 19:45
E
Legia Warszawa
3-2
Aston Villa
-
09-21 19:45
F
Genk
2-2
Fiorentina
-
09-21 19:45
F
Ferencvarosi TC
3-1
Cukaricki
-
09-21 19:45
G
Hjk Helsinki
2-3
PAOK
-
09-21 19:45
G
Eintracht Frankfurt
2-1
Aberdeen
-
09-21 19:45
H
Ludogorets
4-0
Spartak Trnava
-
09-21 19:45
H
Fenerbahce
3-1
FC Nordsjaelland
-
09-21 19:45
A
Slovan Bratislava
2-1
Ki Klaksvik
-
09-21 22:00
B
Zorya Luhansk
1-1
Gent
-
09-21 22:00
B
Maccabi Tel Aviv
3-2
Breidablik
-
09-21 22:00
C
Viktoria Plzen
1-0
KF Ballkani
-
09-21 22:00
C
Dinamo Zagreb
5-1
FC Astana
-
09-21 22:00
D
FC Lugano
0-0
Bodo-Glimt
-
09-21 22:00
D
Club Brugge
1-1
Besiktas
-
09-21 22:00
Save Pick
Apklausos
Which is your Favorite League?
Pasirinkimai
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Senesnės apklausos
Rezultatai
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau