Turnīra tabula

VKomandaSUNZGVZVVSMājasIzbrauP
1.Real Madrid Club de Fútbol logoReal Madrid38298187266116-3-013-5-195
2.Futbol Club Barcelona logo football prediction gameBarcelona38267579443515-1-311-6-285
3.Girona Futbol ClubGirona38256785463915-2-210-4-581
4.Club Atlético de Madrid logo football prediction gameAtletico Madrid382441070432716-1-28-3-876
5.Athletic Club logo football prediction gameAthletic Bilbao382010861362512-6-18-4-770
6.Real Sociedad de Fútbol logo football prediction gameReal Sociedad381612105139128-6-58-6-560
7.Real Betis Balompié logo football prediction gameBetis3814159484539-7-35-8-657
8.Villarreal Club de Fútbol logo football prediction gameVillarreal38141113656507-5-77-6-653
9.Valencia Club de Fútbol logoValencia381310154045-58-6-55-4-1049
10.Deportivo Alavés, S.A.D.Alaves381210163646-109-4-63-6-1046
11.Club Atlético OsasunaOsasuna38129174556-116-5-86-4-945
12.Getafe Club de Fútbol logo football prediction gameGetafe381013154254-128-5-62-8-943
13.Sevilla Fútbol Club logo football prediction gameSevilla381011174855-76-5-84-6-941
14.Real Club Celta de Vigo logoCelta Vigo381011174657-116-6-74-5-1041
15.Real Club Deportivo MallorcaMallorca38816143344-116-8-52-8-940
16.Unión Deportiva Las Palmas logoLas Palmas381010183347-146-6-74-4-1140
17.Rayo Vallecano de Madrid logoRayo Vallecano38814162948-194-8-74-6-938
18.Cádiz Club de Fútbol, S.A.D.Cadiz38615172755-285-9-51-6-1233
19.Unión Deportiva AlmeríaAlmeria38312234375-321-8-102-4-1321
20.Granada Club de Fútbol logo football prediction gameGranada CF3848263779-424-5-100-3-1620
S - Nospēlētās spēles; U - Izcīnītās uzvaras; N - Nospēlētie neizšķirti; Z -Iegūtie zaudējumi; GV - Gūti vārti; ZV - Zaudēti vārti; VS - Vārtu starpība; Izbrau - Izbraukums; P - Punkti.
Turnīra tabulā iesniegtiefutbola sacensību dati ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

Notikušās futbola sacensības