Hyppää pääsisältöön
Kirjaudu sisään
Jalkapallosarjat
1. CFL
Muut kilpailut
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2021
UEFA Europa League
World Cup 2022
Eurooppa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Englanti
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Pohjois-Irlanti
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Skotlanti
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Wales
Premier League
Etelä-Amerikka
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Pohjois-Amerikka
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrikka
Elite One
KPL
NPFL
Aasia
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australia Oseania
A-League
Kansalliset
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Kansainväliset
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2021
UEFA Conference League
Maajoukkueet
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Pelaaja -
Ensisijaiset välilehdet
Uutiset
Sarjataulukko
Peli
(aktiivinen välilehti)
Pelitaulukko
Logot
Tässä pelissä saat 10 pistettä oikein arvatusta jalkapallo-ottelun tuloksesta, 5 pistettä saat oikein arvatusta ottelun piste-erosta ja 2 pistettä saat arvatusta ottelun voittajasta. Pisteet summataan.
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Buducnost Podgorica
4-1
Jedinstvo B. Polje
-
27-05 18:30
FK Decic
0-0
Iskra Danilovgrad
-
27-05 18:30
Fk Grbalj
1-0
Fk Petrovac
-
27-05 18:30
Fk Mladost Podgorica
7-2
Lovcen
-
27-05 18:30
Sutjeska
2-0
Rudar Pljevlja
-
27-05 18:30
Zeta
1-0
Bokelj
-
27-05 18:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
2-1
FK Decic
-
20-05 18:30
Buducnost Podgorica
0-1
Fk Mladost Podgorica
-
20-05 18:30
Iskra Danilovgrad
1-0
Sutjeska
-
20-05 18:30
Jedinstvo B. Polje
3-1
Fk Petrovac
-
20-05 18:30
Lovcen
0-3
Zeta
-
20-05 18:30
Rudar Pljevlja
0-0
Fk Grbalj
-
20-05 18:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
1-0
Lovcen
-
13-05 18:30
Fk Grbalj
2-3
Iskra Danilovgrad
-
13-05 18:30
Fk Mladost Podgorica
6-2
Jedinstvo B. Polje
-
13-05 18:30
Fk Petrovac
3-1
Rudar Pljevlja
-
13-05 18:30
Sutjeska
1-1
Bokelj
-
13-05 18:30
Zeta
1-0
Buducnost Podgorica
-
13-05 18:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
0-0
Fk Grbalj
-
10-05 18:00
Buducnost Podgorica
2-0
FK Decic
-
10-05 18:00
Fk Mladost Podgorica
0-1
Zeta
-
10-05 18:00
Iskra Danilovgrad
4-0
Fk Petrovac
-
10-05 18:00
Jedinstvo B. Polje
1-4
Rudar Pljevlja
-
10-05 18:00
Lovcen
0-2
Sutjeska
-
10-05 18:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
0-0
Fk Mladost Podgorica
-
06-05 18:00
Fk Grbalj
0-3
Lovcen
-
06-05 18:00
Fk Petrovac
1-3
Bokelj
-
06-05 18:00
Rudar Pljevlja
2-0
Iskra Danilovgrad
-
06-05 18:00
Zeta
3-0
Jedinstvo B. Polje
-
06-05 18:00
Sutjeska
1-0
Buducnost Podgorica
-
06-05 20:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Fk Mladost Podgorica
1-3
Sutjeska
-
30-04 16:00
Bokelj
0-0
Rudar Pljevlja
-
30-04 17:30
Jedinstvo B. Polje
0-2
Iskra Danilovgrad
-
30-04 17:30
Lovcen
6-0
Fk Petrovac
-
30-04 17:30
Zeta
3-0
FK Decic
-
30-04 17:30
Buducnost Podgorica
0-2
Fk Grbalj
-
30-04 18:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
2-1
Jedinstvo B. Polje
-
22-04 17:30
Fk Grbalj
0-0
Fk Mladost Podgorica
-
22-04 17:30
Fk Petrovac
1-0
Buducnost Podgorica
-
22-04 17:30
Iskra Danilovgrad
0-0
Bokelj
-
22-04 17:30
Rudar Pljevlja
2-0
Lovcen
-
22-04 17:30
Sutjeska
1-2
Zeta
-
22-04 17:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Buducnost Podgorica
2-2
Bokelj
-
01-04 16:30
FK Decic
0-0
Fk Petrovac
-
01-04 16:30
Fk Mladost Podgorica
1-2
Iskra Danilovgrad
-
01-04 16:30
Jedinstvo B. Polje
0-1
Lovcen
-
01-04 16:30
Sutjeska
0-0
Fk Grbalj
-
01-04 16:30
Zeta
1-0
Rudar Pljevlja
-
01-04 16:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
1-0
Fk Mladost Podgorica
-
18-03 16:00
FK Decic
1-2
Iskra Danilovgrad
-
18-03 16:00
Fk Grbalj
1-1
Buducnost Podgorica
-
18-03 16:00
Rudar Pljevlja
3-2
Fk Petrovac
-
18-03 16:00
Sutjeska
3-2
Jedinstvo B. Polje
-
18-03 16:00
Zeta
1-0
Lovcen
-
18-03 16:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
2-1
Jedinstvo B. Polje
-
04-03 15:30
Fk Grbalj
3-0
FK Decic
-
04-03 15:30
Fk Mladost Podgorica
0-0
Lovcen
-
04-03 15:30
Rudar Pljevlja
1-0
Buducnost Podgorica
-
04-03 15:30
Sutjeska
2-1
Iskra Danilovgrad
-
04-03 15:30
Zeta
0-0
Fk Petrovac
-
05-03 15:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
2-0
Zeta
-
03-12 14:00
Fk Petrovac
1-0
Lovcen
-
03-12 14:00
Jedinstvo B. Polje
2-2
Fk Grbalj
-
03-12 14:00
Rudar Pljevlja
1-0
Sutjeska
-
03-12 14:00
Buducnost Podgorica
3-0
Bokelj
-
03-12 19:30
Iskra Danilovgrad
1-3
Fk Mladost Podgorica
-
04-12 14:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
1-1
FK Decic
-
26-11 14:00
Fk Grbalj
2-2
Sutjeska
-
26-11 14:00
Fk Mladost Podgorica
1-2
Buducnost Podgorica
-
26-11 14:00
Jedinstvo B. Polje
1-3
Fk Petrovac
-
26-11 14:00
Lovcen
1-0
Iskra Danilovgrad
-
26-11 14:00
Zeta
3-0
Rudar Pljevlja
-
26-11 14:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Buducnost Podgorica
5-0
Lovcen
-
19-11 14:00
FK Decic
2-0
Fk Mladost Podgorica
-
19-11 14:00
Fk Petrovac
1-0
Fk Grbalj
-
19-11 14:00
Iskra Danilovgrad
1-2
Jedinstvo B. Polje
-
19-11 14:00
Rudar Pljevlja
2-0
Bokelj
-
19-11 14:00
Sutjeska
0-0
Zeta
-
19-11 14:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
1-2
Sutjeska
-
16-11 14:00
Fk Grbalj
1-0
Zeta
-
16-11 14:00
Fk Mladost Podgorica
2-1
Rudar Pljevlja
-
16-11 14:00
Fk Petrovac
2-1
Iskra Danilovgrad
-
16-11 14:00
Jedinstvo B. Polje
0-0
Buducnost Podgorica
-
16-11 14:00
Lovcen
0-0
FK Decic
-
16-11 14:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Buducnost Podgorica
5-0
Fk Petrovac
-
05-11 14:30
FK Decic
2-1
Jedinstvo B. Polje
-
05-11 14:30
Iskra Danilovgrad
0-1
Fk Grbalj
-
05-11 14:30
Rudar Pljevlja
1-1
Lovcen
-
05-11 14:30
Zeta
1-0
Bokelj
-
05-11 14:30
Sutjeska
1-1
Fk Mladost Podgorica
-
05-11 17:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Fk Grbalj
0-0
Bokelj
-
29-10 14:30
Fk Mladost Podgorica
1-0
Zeta
-
29-10 14:30
Fk Petrovac
3-0
FK Decic
-
29-10 14:30
Iskra Danilovgrad
0-3
Buducnost Podgorica
-
29-10 14:30
Jedinstvo B. Polje
0-0
Rudar Pljevlja
-
29-10 14:30
Lovcen
0-2
Sutjeska
-
29-10 14:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Buducnost Podgorica
2-0
Fk Grbalj
-
22-10 14:30
Fk Mladost Podgorica
3-1
Bokelj
-
22-10 14:30
Iskra Danilovgrad
0-0
FK Decic
-
22-10 14:30
Jedinstvo B. Polje
0-0
Sutjeska
-
22-10 14:30
Lovcen
0-1
Zeta
-
22-10 14:30
Fk Petrovac
1-2
Rudar Pljevlja
-
22-10 16:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
0-0
Lovcen
-
15-10 15:30
FK Decic
1-2
Buducnost Podgorica
-
15-10 15:30
Fk Grbalj
1-0
Fk Mladost Podgorica
-
15-10 15:30
Rudar Pljevlja
0-0
Iskra Danilovgrad
-
15-10 15:30
Sutjeska
0-0
Fk Petrovac
-
15-10 15:30
Zeta
1-0
Jedinstvo B. Polje
-
15-10 15:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
1-0
Fk Grbalj
-
01-10 16:00
Fk Petrovac
1-1
Zeta
-
01-10 16:00
Iskra Danilovgrad
0-3
Sutjeska
-
01-10 16:00
Jedinstvo B. Polje
1-0
Bokelj
-
01-10 16:00
Lovcen
0-0
Fk Mladost Podgorica
-
01-10 16:00
Buducnost Podgorica
0-2
Rudar Pljevlja
-
02-10 19:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
3-0
Fk Petrovac
-
24-09 16:00
Fk Grbalj
2-0
Lovcen
-
24-09 16:00
Fk Mladost Podgorica
5-0
Jedinstvo B. Polje
-
24-09 16:00
Rudar Pljevlja
0-0
FK Decic
-
24-09 16:00
Zeta
3-1
Iskra Danilovgrad
-
24-09 16:00
Sutjeska
1-1
Buducnost Podgorica
-
25-09 17:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
1-0
Sutjeska
-
17-09 16:30
Fk Petrovac
0-3
Fk Mladost Podgorica
-
17-09 16:30
Iskra Danilovgrad
1-0
Bokelj
-
17-09 16:30
Jedinstvo B. Polje
0-2
Lovcen
-
17-09 16:30
Rudar Pljevlja
1-1
Fk Grbalj
-
17-09 16:30
Buducnost Podgorica
1-0
Zeta
-
18-09 19:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
2-2
Buducnost Podgorica
-
10-09 17:00
Fk Grbalj
1-0
Jedinstvo B. Polje
-
10-09 17:00
Fk Mladost Podgorica
0-0
Iskra Danilovgrad
-
10-09 17:00
Lovcen
0-1
Fk Petrovac
-
10-09 17:00
Zeta
0-1
FK Decic
-
10-09 17:00
Sutjeska
1-0
Rudar Pljevlja
-
11-09 19:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
1-3
Bokelj
-
27-08 18:00
Iskra Danilovgrad
1-0
Lovcen
-
27-08 18:00
Rudar Pljevlja
1-1
Zeta
-
27-08 18:00
Sutjeska
1-1
Fk Grbalj
-
27-08 18:00
Buducnost Podgorica
1-0
Fk Mladost Podgorica
-
28-08 20:00
Fk Petrovac
0-0
Jedinstvo B. Polje
-
28-08 20:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
2-1
Rudar Pljevlja
-
24-08 18:00
Fk Grbalj
0-1
Fk Petrovac
-
24-08 18:00
Fk Mladost Podgorica
1-0
FK Decic
-
24-08 18:00
Jedinstvo B. Polje
1-2
Iskra Danilovgrad
-
24-08 18:00
Lovcen
0-2
Buducnost Podgorica
-
24-08 18:00
Zeta
1-0
Sutjeska
-
24-08 18:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
FK Decic
2-1
Lovcen
-
20-08 18:00
Iskra Danilovgrad
1-0
Fk Petrovac
-
20-08 18:00
Rudar Pljevlja
0-1
Fk Mladost Podgorica
-
20-08 18:00
Sutjeska
2-0
Bokelj
-
20-08 18:00
Buducnost Podgorica
2-0
Jedinstvo B. Polje
-
20-08 21:00
Zeta
2-1
Fk Grbalj
-
21-08 18:00
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
0-1
Zeta
-
13-08 18:00
Fk Grbalj
1-1
Iskra Danilovgrad
-
13-08 18:00
Fk Mladost Podgorica
2-1
Sutjeska
-
13-08 18:00
Jedinstvo B. Polje
0-1
FK Decic
-
13-08 18:00
Lovcen
0-0
Rudar Pljevlja
-
13-08 18:00
Fk Petrovac
0-2
Buducnost Podgorica
-
13-08 20:30
Save Pick
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
0-0
Fk Grbalj
-
06-08 18:30
FK Decic
1-4
Fk Petrovac
-
06-08 18:30
Rudar Pljevlja
5-0
Jedinstvo B. Polje
-
06-08 18:30
Buducnost Podgorica
2-0
Iskra Danilovgrad
-
06-08 21:00
Zeta
0-0
Fk Mladost Podgorica
-
07-08 18:30
Sutjeska
1-0
Lovcen
-
07-08 21:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Fk Mladost Podgorica
2-0
Fk Petrovac
-
15-04 16:00
Jedinstvo B. Polje
1-3
Bokelj
-
15-04 17:00
Lovcen
0-0
Iskra Danilovgrad
-
15-04 17:00
Zeta
0-1
Fk Grbalj
-
15-04 17:00
Buducnost Podgorica
3-2
Rudar Pljevlja
-
15-04 18:00
FK Decic
1-0
Sutjeska
-
16-04 16:30
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
0-1
Lovcen
-
08-04 17:00
Fk Grbalj
0-1
FK Decic
-
08-04 17:00
Fk Petrovac
3-1
Zeta
-
08-04 17:00
Iskra Danilovgrad
1-0
Buducnost Podgorica
-
08-04 17:00
Rudar Pljevlja
0-1
Fk Mladost Podgorica
-
08-04 17:00
Sutjeska
4-0
Jedinstvo B. Polje
-
08-04 17:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
0-0
Fk Mladost Podgorica
-
28-03 16:30
Fk Grbalj
1-0
Jedinstvo B. Polje
-
28-03 16:30
Fk Petrovac
0-1
Sutjeska
-
28-03 16:30
Iskra Danilovgrad
1-0
Zeta
-
28-03 16:30
Lovcen
1-0
Buducnost Podgorica
-
28-03 16:30
Rudar Pljevlja
1-0
FK Decic
-
28-03 16:30
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Buducnost Podgorica
0-1
FK Decic
-
11-03 15:30
Fk Mladost Podgorica
0-0
Fk Grbalj
-
11-03 15:30
Fk Petrovac
0-3
Sutjeska
-
11-03 15:30
Iskra Danilovgrad
1-0
Rudar Pljevlja
-
11-03 15:30
Jedinstvo B. Polje
0-3
Zeta
-
11-03 15:30
Lovcen
2-0
Bokelj
-
11-03 15:30
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Buducnost Podgorica
4-2
Sutjeska
-
26-02 15:00
FK Decic
2-1
Rudar Pljevlja
-
26-02 15:00
Fk Petrovac
1-1
Bokelj
-
26-02 15:00
Iskra Danilovgrad
0-2
Zeta
-
26-02 15:00
Jedinstvo B. Polje
0-1
Fk Mladost Podgorica
-
26-02 15:00
Lovcen
2-1
Fk Grbalj
-
26-02 15:00
Save Pick
Ottelut
Pisteitä
Otteluiden alkamisaika
Bokelj
0-1
Iskra Danilovgrad
-
21-02 15:00
Fk Grbalj
2-1
Rudar Pljevlja
-
21-02 15:00
Fk Mladost Podgorica
1-0
Fk Petrovac
-
21-02 15:00
Lovcen
2-0
Jedinstvo B. Polje
-
21-02 15:00
Sutjeska
1-1
FK Decic
-
21-02 15:00
Zeta
1-1
Buducnost Podgorica
-
22-02 14:00
Save Pick
Kysely
Which is your Favorite League?
Vaihtoehdot
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Vanhemmat kyselyt
Tulokset
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau