Pereiti į pagrindinį turinį
Prisijungti
Futbolo lygos
Eredivisie
Kitos varžybos
European qualifiers 2020
UEFA Champions League
UEFA Conference League
UEFA Euro 2024
UEFA Europa League
World Cup 2022
Europa
Kategoria Superiore
Premier League
Bundesliga
Premyer Liqa
Premier Liga
Jupiler League
A PFG
Vysheyshaya Liga
Super League
First Division
Czech Liga
Bundesliga
Superligaen
Meistriliiga
Anglija
Premier League
La Liga
Veikkausliiga
Effodeildin
Ligue 1
Erovnuli Liga
Super League
Prva Liga
Nemzeti Bajnokság I
Airtricity League
Premier League
Úrvalsdeild karla
Serie A
Premier League
A Lyga
I Lyga
Virslīga
1. CFL
Šiaurės Airija
Premiership
Eredivisie
Eliteserien
Ekstraklasa
Primeira Divisão
Liga 1
Super Liga
Premier League
Škotija
Premiership
Allsvenskan
PrvaLiga
Super Liga
Süper Lig
Premer Liga
Velsas
Premier League
Pietų Amerika
Primera División
Série A
Primera División
Serie A
Division Profesional
Primera División
Šiaurės Amerika
CPL
Liga MX
USA MLS
Afrika
Elite One
KPL
NPFL
Azija
CSL
Super League
J. League
K League
MSL
V.League 1
Australija Okeanija
A-League
Vietiniai čempionatai
A Lyga
Airtricity League
Eliteserien
Allsvenskan
Meistriliiga
Veikkausliiga
I Lyga
Premier League
Úrvalsdeild karla
J. League
Vysheyshaya Liga
Effodeildin
Virslīga
Série A
Ligue 1
Eredivisie
Premier League
Super League
Bundesliga
Premiership
Superligaen
Ekstraklasa
Jupiler League
Super Liga
Bundesliga
Kategoria Superiore
A PFG
Prva Liga
Czech Liga
Nemzeti Bajnokság I
Premiership
Super Liga
PrvaLiga
Premier League
Primeira Divisão
Premier Liga
First Division
Super League
Liga 1
Premier League
Premer Liga
Süper Lig
1. CFL
Serie A
La Liga
Premyer Liqa
Erovnuli Liga
Super League
A-League
USA MLS
Primera División
Primera División
Primera División
Liga MX
V.League 1
Division Profesional
NPFL
Serie A
CPL
Premier League
Premier League
CSL
K League
MSL
KPL
Elite One
Tarptautiniai čempionatai
UEFA Europa League
UEFA Champions League
UEFA Euro 2024
UEFA Conference League
Rinktinės
World Cup 2022
European qualifiers 2020
Žaidėjas -
Pirminės kortelės
Naujienos
Turnyrinė lentelė
Spėlionė
(aktyvi kortelė)
Spėlionės lentelė
Logotipai
Spėkite futbolo rungtynių rezultatą. Už teisingai atspėtą futbolo rungtynių rezultatą gaukite 10 taškų, 5 taškus už teisingai atspėtą rungtynių skirtumą ir 2 taškus už atspėtą rungtynių nugalėtoją.
Rungtynės
Rungtynių pradžia
Waalwijk
-
PEC Zwolle
05-12 15:30
Excelsior
-
Heracles
05-12 15:30
Heerenveen
-
Vitesse
05-12 15:30
Utrecht
-
Sparta Rotterdam
05-12 15:30
NEC Nijmegen
-
Feyenoord
05-12 15:30
Fortuna Sittard
-
PSV
05-12 15:30
Twente
-
Volendam
05-12 15:30
Go Ahead Eagles
-
AZ Alkmaar
05-12 15:30
Ajax
-
Almere City FC
05-12 15:30
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Almere City FC
1-1
Heerenveen
-
05-03 21:00
Fortuna Sittard
0-0
Go Ahead Eagles
-
05-03 21:00
PSV
4-2
Sparta Rotterdam
-
05-05 13:15
Heracles
0-5
Waalwijk
-
05-05 13:15
Volendam
1-4
Ajax
-
05-05 15:30
Utrecht
1-0
Vitesse
-
05-05 15:30
AZ Alkmaar
2-1
Twente
-
05-05 17:45
Feyenoord
5-0
PEC Zwolle
-
05-05 21:00
Excelsior
0-3
NEC Nijmegen
-
05-06 21:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
NEC Nijmegen
3-1
PSV
-
03-30 17:30
Sparta Rotterdam
4-0
Fortuna Sittard
-
03-30 19:45
Waalwijk
1-1
Heerenveen
-
03-30 21:00
Go Ahead Eagles
3-0
Excelsior
-
03-30 21:00
AZ Alkmaar
2-0
Vitesse
-
03-30 22:00
PEC Zwolle
1-3
Ajax
-
03-31 13:15
Twente
1-0
Heracles
-
03-31 15:30
Feyenoord
4-2
Utrecht
-
03-31 15:30
Almere City FC
1-1
Volendam
-
03-31 17:45
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Utrecht
1-0
Heracles
-
02-23 21:00
Waalwijk
-
Fortuna Sittard
-
02-24 19:45
PEC Zwolle
-
PSV
-
02-24 21:00
NEC Nijmegen
-
Sparta Rotterdam
-
02-24 22:00
Excelsior
1-2
Vitesse
-
02-25 13:15
Twente
3-0
Go Ahead Eagles
-
02-25 15:30
Almere City FC
0-2
Feyenoord
-
02-25 15:30
AZ Alkmaar
2-0
Ajax
-
02-25 17:45
Volendam
0-4
Heerenveen
-
02-25 21:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PSV
2-0
Heracles
-
02-16 21:00
Sparta Rotterdam
4-2
Excelsior
-
02-17 19:45
Fortuna Sittard
1-2
AZ Alkmaar
-
02-17 19:45
Heerenveen
0-2
Go Ahead Eagles
-
02-17 22:00
PEC Zwolle
0-1
Almere City FC
-
02-17 22:00
Twente
0-1
Utrecht
-
02-18 13:15
Ajax
2-2
NEC Nijmegen
-
02-18 15:30
Vitesse
1-1
Volendam
-
02-18 15:30
Feyenoord
1-0
Waalwijk
-
02-18 17:45
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Waalwijk
2-0
NEC Nijmegen
-
02-09 21:00
Excelsior
0-3
Twente
-
02-10 19:45
Almere City FC
0-0
AZ Alkmaar
-
02-10 21:00
Heracles
3-2
Vitesse
-
02-10 22:00
Go Ahead Eagles
1-1
PEC Zwolle
-
02-11 13:15
Utrecht
4-0
Fortuna Sittard
-
02-11 15:30
Heerenveen
3-2
Ajax
-
02-11 15:30
Volendam
1-5
PSV
-
02-11 17:45
Feyenoord
2-0
Sparta Rotterdam
-
02-11 21:00
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Almere City FC
2-1
Excelsior
-
02-02 21:00
Twente
3-0
Waalwijk
-
02-03 17:30
Fortuna Sittard
3-3
Heerenveen
-
02-03 19:45
Ajax
1-1
PSV
-
02-03 21:00
NEC Nijmegen
3-1
Heracles
-
02-03 22:00
Vitesse
0-2
Go Ahead Eagles
-
02-04 13:15
Utrecht
4-2
Volendam
-
02-04 15:30
AZ Alkmaar
0-1
Feyenoord
-
02-04 15:30
Sparta Rotterdam
0-2
PEC Zwolle
-
02-04 17:45
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PEC Zwolle
1-0
Vitesse
-
01-26 21:00
PSV
2-0
Almere City FC
-
01-27 19:45
Waalwijk
1-1
Sparta Rotterdam
-
01-27 19:45
Excelsior
1-1
Utrecht
-
01-27 22:00
Heracles
2-4
Ajax
-
01-27 22:00
Heerenveen
2-2
AZ Alkmaar
-
01-28 13:15
Go Ahead Eagles
2-2
NEC Nijmegen
-
01-28 15:30
Feyenoord
0-0
Twente
-
01-28 15:30
Volendam
0-1
Fortuna Sittard
-
01-28 17:45
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Excelsior
3-0
Heerenveen
-
01-19 21:00
NEC Nijmegen
1-0
Twente
-
01-20 17:30
Heracles
1-1
Volendam
-
01-20 19:45
AZ Alkmaar
2-2
PEC Zwolle
-
01-20 21:00
Almere City FC
-
Fortuna Sittard
-
01-20 22:00
Utrecht
1-1
PSV
-
01-21 13:15
Sparta Rotterdam
0-2
Go Ahead Eagles
-
01-21 15:30
Vitesse
1-2
Feyenoord
-
01-21 15:30
Ajax
4-1
Waalwijk
-
01-21 17:45
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Waalwijk
1-2
Heracles
-
01-12 21:00
Fortuna Sittard
0-2
Sparta Rotterdam
-
01-13 17:30
Twente
2-1
AZ Alkmaar
-
01-13 19:45
PEC Zwolle
2-2
Heerenveen
-
01-13 21:00
PSV
3-1
Excelsior
-
01-13 22:00
Volendam
0-1
Almere City FC
-
01-14 13:15
Go Ahead Eagles
2-3
Ajax
-
01-14 15:30
Vitesse
0-0
Utrecht
-
01-14 15:30
Feyenoord
2-2
NEC Nijmegen
-
01-14 17:45
Save Pick
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
NEC Nijmegen
4-1
Fortuna Sittard
-
12-15 21:00
Utrecht
1-1
Waalwijk
-
12-16 17:30
Excelsior
1-1
Go Ahead Eagles
-
12-16 19:45
Heerenveen
1-2
Volendam
-
12-16 22:00
Almere City FC
5-0
Vitesse
-
12-17 13:15
Sparta Rotterdam
2-2
Twente
-
12-17 15:30
Heracles
0-4
Feyenoord
-
12-17 15:30
Ajax
2-2
PEC Zwolle
-
12-17 17:45
AZ Alkmaar
0-4
PSV
-
12-17 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Twente
3-1
Almere City FC
-
04-24 19:45
Ajax
2-2
Excelsior
-
04-24 22:00
Heerenveen
0-8
PSV
-
04-25 19:45
Go Ahead Eagles
1-3
Feyenoord
-
04-25 22:00
NEC Nijmegen
0-3
AZ Alkmaar
-
04-28 13:15
PEC Zwolle
3-1
Heracles
-
04-28 13:15
Sparta Rotterdam
1-0
Volendam
-
04-28 15:30
Waalwijk
2-2
Utrecht
-
04-28 15:30
Vitesse
3-2
Fortuna Sittard
-
04-28 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Excelsior
4-0
Volendam
-
04-12 21:00
PSV
6-0
Vitesse
-
04-13 17:30
AZ Alkmaar
3-2
Waalwijk
-
04-13 19:45
Almere City FC
2-3
Sparta Rotterdam
-
04-13 22:00
Heracles
0-2
Heerenveen
-
04-14 13:15
Fortuna Sittard
0-1
Feyenoord
-
04-14 15:30
Utrecht
2-1
Go Ahead Eagles
-
04-14 15:30
Ajax
2-1
Twente
-
04-14 17:45
NEC Nijmegen
2-2
PEC Zwolle
-
04-14 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Sparta Rotterdam
1-2
Heracles
-
04-06 17:30
PSV
5-1
AZ Alkmaar
-
04-06 19:45
PEC Zwolle
2-1
Excelsior
-
04-06 21:00
Twente
2-0
Fortuna Sittard
-
04-06 22:00
Vitesse
0-3
NEC Nijmegen
-
04-07 13:15
Feyenoord
6-0
Ajax
-
04-07 15:30
Go Ahead Eagles
1-1
Almere City FC
-
04-07 15:30
Volendam
3-2
Waalwijk
-
04-07 17:45
Heerenveen
2-3
Utrecht
-
04-07 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Vitesse
1-4
Sparta Rotterdam
-
04-02 19:45
Excelsior
0-2
PSV
-
04-02 21:00
Fortuna Sittard
1-1
NEC Nijmegen
-
04-02 22:00
Heracles
5-0
AZ Alkmaar
-
04-03 19:45
Utrecht
5-1
PEC Zwolle
-
04-03 21:00
Heerenveen
3-3
Twente
-
04-03 22:00
Volendam
0-0
Feyenoord
-
04-04 19:45
Waalwijk
0-0
Almere City FC
-
04-04 21:00
Ajax
1-1
Go Ahead Eagles
-
04-04 22:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Heracles
2-0
Go Ahead Eagles
-
03-15 21:00
Fortuna Sittard
3-1
PEC Zwolle
-
03-16 19:45
Excelsior
1-1
Waalwijk
-
03-16 21:00
Vitesse
1-1
Almere City FC
-
03-16 22:00
Volendam
0-4
AZ Alkmaar
-
03-17 13:15
Utrecht
1-0
NEC Nijmegen
-
03-17 15:30
Heerenveen
2-3
Feyenoord
-
03-17 15:30
Sparta Rotterdam
2-2
Ajax
-
03-17 17:45
PSV
1-0
Twente
-
03-17 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Go Ahead Eagles
0-1
PSV
-
03-08 21:00
Twente
2-1
Sparta Rotterdam
-
03-09 19:45
Almere City FC
1-1
Utrecht
-
03-09 21:00
Waalwijk
3-1
Vitesse
-
03-09 22:00
AZ Alkmaar
4-0
Excelsior
-
03-10 13:15
PEC Zwolle
1-1
Volendam
-
03-10 15:30
Ajax
2-2
Fortuna Sittard
-
03-10 15:30
NEC Nijmegen
2-0
Heerenveen
-
03-10 17:45
Feyenoord
3-0
Heracles
-
03-10 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Volendam
2-5
NEC Nijmegen
-
03-01 21:00
Go Ahead Eagles
1-0
Waalwijk
-
03-02 19:45
Vitesse
1-2
Twente
-
03-02 21:00
Sparta Rotterdam
1-1
AZ Alkmaar
-
03-02 22:00
Ajax
2-0
Utrecht
-
03-03 13:15
PSV
2-2
Feyenoord
-
03-03 15:30
Heerenveen
2-0
PEC Zwolle
-
03-03 15:30
Fortuna Sittard
5-2
Excelsior
-
03-03 17:45
Heracles
2-2
Almere City FC
-
03-03 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PSV
2-0
Heerenveen
-
12-07 19:45
Feyenoord
3-1
Volendam
-
12-07 22:00
Twente
4-2
Excelsior
-
12-08 21:00
Ajax
2-1
Sparta Rotterdam
-
12-09 19:45
PEC Zwolle
1-3
NEC Nijmegen
-
12-09 21:00
AZ Alkmaar
4-1
Almere City FC
-
12-09 22:00
Go Ahead Eagles
0-2
Utrecht
-
12-10 13:15
Fortuna Sittard
1-0
Waalwijk
-
12-10 15:30
Vitesse
2-0
Heracles
-
12-10 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Feyenoord
3-1
Go Ahead Eagles
-
09-30 17:30
PSV
3-1
Volendam
-
09-30 19:45
Utrecht
0-2
Almere City FC
-
09-30 19:45
Twente
1-0
Heerenveen
-
09-30 22:00
NEC Nijmegen
1-3
Vitesse
-
10-01 13:15
Excelsior
2-1
Sparta Rotterdam
-
10-01 15:30
Heracles
2-1
PEC Zwolle
-
10-01 15:30
AZ Alkmaar
4-0
Fortuna Sittard
-
10-01 17:45
Waalwijk
2-3
Ajax
-
12-06 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Vitesse
1-1
PEC Zwolle
-
10-27 21:00
Heerenveen
3-0
Heracles
-
10-28 19:45
Almere City FC
0-0
Go Ahead Eagles
-
10-28 21:00
Sparta Rotterdam
2-0
Waalwijk
-
10-28 21:00
Fortuna Sittard
0-0
Utrecht
-
10-28 22:00
Twente
2-1
Feyenoord
-
10-29 13:15
PSV
5-2
Ajax
-
10-29 15:30
Volendam
3-1
Excelsior
-
10-29 15:30
AZ Alkmaar
1-2
NEC Nijmegen
-
12-06 20:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Heerenveen
3-0
Almere City FC
-
12-01 21:00
Volendam
0-5
PEC Zwolle
-
12-02 19:45
Waalwijk
2-2
Excelsior
-
12-02 21:00
Fortuna Sittard
3-1
Vitesse
-
12-02 21:00
Heracles
0-1
Sparta Rotterdam
-
12-02 22:00
Feyenoord
1-2
PSV
-
12-03 13:15
Go Ahead Eagles
1-3
Twente
-
12-03 15:30
NEC Nijmegen
1-2
Ajax
-
12-03 15:30
Utrecht
1-1
AZ Alkmaar
-
12-03 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Excelsior
2-4
Feyenoord
-
11-25 17:30
Heerenveen
3-0
Fortuna Sittard
-
11-25 19:45
Twente
0-3
PSV
-
11-25 19:45
Ajax
5-0
Vitesse
-
11-25 22:00
PEC Zwolle
1-2
Waalwijk
-
11-25 22:00
Almere City FC
0-5
Heracles
-
11-26 13:15
NEC Nijmegen
1-1
Go Ahead Eagles
-
11-26 15:30
AZ Alkmaar
3-0
Volendam
-
11-26 15:30
Sparta Rotterdam
1-2
Utrecht
-
11-26 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Fortuna Sittard
4-1
Heracles
-
11-10 21:00
Waalwijk
0-1
Go Ahead Eagles
-
11-11 19:45
Twente
3-3
NEC Nijmegen
-
11-11 21:00
Vitesse
1-3
Heerenveen
-
11-11 22:00
PSV
4-0
PEC Zwolle
-
11-12 13:15
Volendam
1-4
Sparta Rotterdam
-
11-12 15:30
Almere City FC
2-2
Ajax
-
11-12 15:30
Feyenoord
1-0
AZ Alkmaar
-
11-12 17:45
Utrecht
2-2
Excelsior
-
11-12 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Heracles
0-6
PSV
-
11-04 17:30
Waalwijk
1-2
Feyenoord
-
11-04 19:45
Excelsior
1-1
AZ Alkmaar
-
11-04 19:45
Go Ahead Eagles
5-1
Vitesse
-
11-04 22:00
Utrecht
1-1
Twente
-
11-05 13:15
NEC Nijmegen
3-3
Volendam
-
11-05 15:30
PEC Zwolle
2-0
Fortuna Sittard
-
11-05 15:30
Sparta Rotterdam
1-2
Almere City FC
-
11-05 17:45
Ajax
4-1
Heerenveen
-
11-05 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
NEC Nijmegen
3-0
Waalwijk
-
08-26 17:30
Excelsior
-
Fortuna Sittard
-
08-26 22:00
PEC Zwolle
1-0
Utrecht
-
08-27 13:15
Feyenoord
6-1
Almere City FC
-
08-27 15:30
Heerenveen
1-3
Sparta Rotterdam
-
08-27 17:45
PSV
3-0
Go Ahead Eagles
-
09-27 19:45
Twente
1-0
Vitesse
-
09-27 21:00
AZ Alkmaar
1-1
Heracles
-
09-28 21:00
Ajax
2-0
Volendam
-
11-02 21:00
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
PSV
3-1
Fortuna Sittard
-
10-21 19:45
Waalwijk
2-1
Volendam
-
10-21 19:45
NEC Nijmegen
1-1
Almere City FC
-
10-21 21:00
AZ Alkmaar
3-0
Heerenveen
-
10-21 22:00
Feyenoord
4-0
Vitesse
-
10-21 22:00
Utrecht
4-3
Ajax
-
10-22 13:15
Excelsior
2-4
PEC Zwolle
-
10-22 15:30
Heracles
2-2
Twente
-
10-22 15:30
Go Ahead Eagles
0-0
Sparta Rotterdam
-
10-22 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Volendam
1-0
Utrecht
-
10-06 21:00
Heerenveen
1-1
NEC Nijmegen
-
10-07 17:30
Almere City FC
1-0
Waalwijk
-
10-07 19:45
Go Ahead Eagles
4-0
Heracles
-
10-07 21:00
Vitesse
0-0
Excelsior
-
10-07 22:00
PEC Zwolle
0-2
Feyenoord
-
10-08 13:15
Ajax
1-2
AZ Alkmaar
-
10-08 15:30
Fortuna Sittard
0-3
Twente
-
10-08 15:30
Sparta Rotterdam
0-4
PSV
-
10-08 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Go Ahead Eagles
3-0
Fortuna Sittard
-
09-22 21:00
Volendam
2-2
Heracles
-
09-23 17:30
NEC Nijmegen
3-0
Utrecht
-
09-23 19:45
Almere City FC
0-4
PSV
-
09-23 21:00
Heerenveen
0-3
Excelsior
-
09-23 22:00
Sparta Rotterdam
1-0
Vitesse
-
09-24 13:15
Ajax
0-4
Feyenoord
-
09-24 15:30
PEC Zwolle
0-3
AZ Alkmaar
-
09-24 17:45
Waalwijk
1-0
Twente
-
09-24 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Feyenoord
6-1
Heerenveen
-
09-16 17:30
Vitesse
0-2
Waalwijk
-
09-16 19:45
Fortuna Sittard
3-1
Volendam
-
09-16 21:00
PSV
4-0
NEC Nijmegen
-
09-16 21:00
Heracles
1-3
Utrecht
-
09-16 22:00
PEC Zwolle
1-1
Go Ahead Eagles
-
09-17 13:15
Excelsior
0-0
Almere City FC
-
09-17 15:30
Twente
3-1
Ajax
-
09-17 15:30
AZ Alkmaar
2-0
Sparta Rotterdam
-
09-17 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Sparta Rotterdam
1-1
NEC Nijmegen
-
09-01 21:00
Almere City FC
1-2
PEC Zwolle
-
09-02 17:30
Go Ahead Eagles
3-2
Heerenveen
-
09-02 19:45
Waalwijk
0-4
PSV
-
09-02 21:00
Heracles
3-1
Excelsior
-
09-02 22:00
Utrecht
1-5
Feyenoord
-
09-03 13:15
Volendam
0-2
Twente
-
09-03 15:30
Fortuna Sittard
0-0
Ajax
-
09-03 15:30
Vitesse
0-2
AZ Alkmaar
-
09-03 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Heracles
2-1
NEC Nijmegen
-
08-18 21:00
Excelsior
2-2
Ajax
-
08-19 17:30
Vitesse
1-3
PSV
-
08-19 19:45
Fortuna Sittard
2-1
Almere City FC
-
08-19 21:00
Go Ahead Eagles
4-1
Volendam
-
08-19 22:00
Utrecht
0-2
Heerenveen
-
08-20 13:15
Twente
3-1
PEC Zwolle
-
08-20 15:30
Sparta Rotterdam
2-2
Feyenoord
-
08-20 15:30
Waalwijk
1-3
AZ Alkmaar
-
08-20 17:45
Save Pick
Rungtynės
Taškai
Rungtynių pradžia
Volendam
1-2
Vitesse
-
08-11 21:00
PSV
2-0
Utrecht
-
08-12 17:30
Heerenveen
3-1
Waalwijk
-
08-12 19:45
Ajax
4-1
Heracles
-
08-12 21:00
PEC Zwolle
1-2
Sparta Rotterdam
-
08-12 22:00
NEC Nijmegen
3-4
Excelsior
-
08-13 13:15
AZ Alkmaar
5-1
Go Ahead Eagles
-
08-13 15:30
Feyenoord
0-0
Fortuna Sittard
-
08-13 15:30
Almere City FC
1-4
Twente
-
08-13 17:45
Save Pick
Apklausos
Which is your Favorite League?
Pasirinkimai
UEFA Champions League
Europa League
CAF Champions League
AFC Champions League
OFC Champions League
CONCACAF Champions League
Copa Libertadores
Senesnės apklausos
Rezultatai
Links
FM Products
FM Kvepalai
Patiekalų receptai
Vandens siurbliai
Sužinojau