Turnīra tabula

VKomandaSUNZGVZVVSMājasIzbrauP
1.FK Spyris Kaunas logo footballFK Zalgiris Kaunas1611232914156-0-15-2-235
2.VMFD Žalgiris Vilnius logo footballFK Zalgiris Vilnius1610423213195-3-15-1-134
3.FK Sūduva Marijampolė logo footballSuduva Marijampole1611142411137-0-24-1-234
4.Futbolo Klubas PanevėžysFK Panevezys169432515105-2-14-2-231
5.FC Hegelmann LitauenHegelmann Litauen16637181713-2-43-1-321
6.Futbolo Klubas Trakai logo footballFK Riteriai16556231943-3-22-2-420
7.FC Džiugas TelšiaiDziugas163671924-53-2-30-4-415
8.FK Dainava AlytusDainava Alytus164481729-121-2-33-2-513
9.FK Banga GargždaiBanga Gargzdai1632111736-192-1-51-1-611
10.FK Nevėžis KėdainiaiNevezis Kedainiai162113935-261-1-61-0-77
S - Nospēlētās spēles; U - Izcīnītās uzvaras; N - Nospēlētie neizšķirti; Z -Iegūtie zaudējumi; GV - Gūti vārti; ZV - Zaudēti vārti; VS - Vārtu starpība; Izbrau - Izbraukums; P - Punkti.
Turnīra tabulā iesniegtiefutbola sacensību dati ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

Notikušās futbola sacensības