Sarjataulukko

SJoukkueOVTHTMPMMEKOTI_VIERASP
1.FK Sūduva Marijampolė logo footballSuduva Marijampole11911176116-0-13-1-028
2.Futbolo Klubas PanevėžysFK Panevezys10721191094-2-03-0-123
3.VMFD Žalgiris Vilnius logo footballFK Zalgiris Vilnius10631218134-2-12-1-021
4.FK Spyris Kaunas logo footballFK Zalgiris Kaunas10613199103-0-13-1-219
5.Futbolo Klubas Trakai logo footballFK Riteriai10424161242-2-02-0-414
6.FC Džiugas TelšiaiDziugas112541316-32-2-20-3-211
7.FK Banga GargždaiBanga Gargzdai103161319-62-0-31-1-310
8.FC Hegelmann LitauenHegelmann Litauen10226812-42-1-30-1-38
9.FK Dainava AlytusDainava Alytus112361021-110-1-32-2-36
10.FK Nevėžis KėdainiaiNevezis Kedainiai111010730-230-0-31-0-73
Selitykset: O - Pelatut ottelut; V - Voitot; T - Tasapelit; H - Häviöt; MT - Tehdyt maalit; PM - Päästetyt maalit; ME - Maaliero; P - Pisteet.
Sarjataulukossa olevat jalkapallo-otteluiden tulokset on annettu vain tiedoksi.

Jalkapallo-otteluiden tulokset