Turnīra tabula

VKomandaSUNZGVZVVSMājasIzbrauP
1.Juventus Football Club logo football prediction gameJuventus2116324021199-1-07-2-251
2.FC Internazionale Milano logo football prediction gameInter2114614218246-4-18-2-048
3.Società Sportiva Lazio logo football prediction gameLazio2014424719288-2-06-2-246
4.Associazione Sportiva Roma logo football prediction gameRoma2111643823155-3-36-3-139
5.Atalanta Bergamasca Calcio logo football prediction gameAtalanta2111555728295-1-46-4-138
6.Cagliari CalcioCagliari21876363245-1-43-6-231
7.Associazione Calcio Milan logo football prediction gameAC Milan219482226-43-4-36-0-531
8.Hellas Verona Football Club logoVerona20857252235-3-33-2-429
9.Società Sportiva Calcio Napoli logoNapoli21768302914-2-53-4-327
10.Bologna Football Club 1909 S.p.A. logoBologna217683233-13-4-34-2-527
11.Torino Football Club logoTorino2183102635-94-2-54-1-527
12.Associazione Calcio Firenze Fiorentina logoFiorentina216782529-43-4-43-3-425
13.Parma Football ClubParma21948292726-1-43-3-424
14.Udinese Calcio logo football prediction gameUdinese2173111933-145-2-32-1-824
15.Unione Sportiva Sassuolo Calcio logoSassuolo2165103235-34-1-52-4-523
16.Unione Calcio Sampdoria logoSampdoria2155112033-133-4-42-1-720
17.Società Polisportiva Ars et LaborSPAL2153131731-143-2-52-1-818
18.Genoa Cricket and Football Club logoGenoa2136122141-203-1-60-5-615
19.Brescia CalcioBrescia2143141939-201-2-83-1-615
20.Unione Sportiva LecceLecce2127122144-230-5-52-2-713
S - Nospēlētās spēles; U - Izcīnītās uzvaras; N - Nospēlētie neizšķirti; Z -Iegūtie zaudējumi; GV - Gūti vārti; ZV - Zaudēti vārti; VS - Vārtu starpība; Izbrau - Izbraukums; P - Punkti.
Turnīra tabulā iesniegtiefutbola sacensību dati ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

Notikušās futbola sacensības