Turnīra tabula

VKomandaSUNZGVZVVSMājasIzbrauP
1.FC Internazionale Milano logo football prediction gameInter25185262253710-1-18-4-159
2.Associazione Calcio Milan logo football prediction gameAC Milan2516544830186-4-310-1-153
3.Juventus Football Club logo football prediction gameJuventus25157351203110-2-15-5-252
4.Atalanta Bergamasca Calcio logo football prediction gameAtalanta2514746032287-3-37-4-149
5.Associazione Sportiva Roma logo football prediction gameRoma2514565038129-3-15-2-547
6.Società Sportiva Lazio logo football prediction gameLazio251357383267-3-36-2-444
7.Società Sportiva Calcio Napoli logoNapoli2514295231218-1-36-1-643
8.Hellas Verona Football Club logoVerona251087342776-3-34-5-438
9.Unione Sportiva Sassuolo Calcio logoSassuolo24996403733-6-36-3-336
10.Unione Calcio Sampdoria logoSampdoria2594123437-35-1-64-3-631
11.Udinese Calcio logo football prediction gameUdinese2578102734-74-3-53-5-529
12.Bologna Football Club 1909 S.p.A. logoBologna2577113238-65-3-42-4-728
13.Genoa Cricket and Football Club logoGenoa2569102737-104-4-52-5-527
14.Associazione Calcio Firenze Fiorentina logoFiorentina2567122638-125-4-41-3-825
15.Spezia2567123246-142-4-64-3-625
16.Benevento CalcioBenevento2567122547-222-5-64-2-625
17.Torino Football Club logoTorino2431293341-80-7-43-5-521
18.Cagliari CalcioCagliari2556142741-143-3-72-3-721
19.Parma Football ClubParma2529142049-291-5-71-4-715
20.Football Club Crotone SRLCrotone2533192462-383-1-80-2-1112
S - Nospēlētās spēles; U - Izcīnītās uzvaras; N - Nospēlētie neizšķirti; Z -Iegūtie zaudējumi; GV - Gūti vārti; ZV - Zaudēti vārti; VS - Vārtu starpība; Izbrau - Izbraukums; P - Punkti.
Turnīra tabulā iesniegtiefutbola sacensību dati ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

Notikušās futbola sacensības