Turnīra tabula

VKomandaSUNZGVZVVSMājasIzbrauP
1.FC Internazionale Milano logo football prediction gameInter37277384345016-1-111-6-288
2.Atalanta Bergamasca Calcio logo football prediction gameAtalanta37239590454512-3-311-6-278
3.Associazione Calcio Milan logo football prediction gameAC Milan3723777241318-6-515-1-276
4.Società Sportiva Calcio Napoli logoNapoli37244985404512-3-312-1-675
5.Juventus Football Club logo football prediction gameJuventus37229673373614-2-38-7-375
6.Società Sportiva Lazio logo football prediction gameLazio37215116153813-3-38-2-868
7.Associazione Sportiva Roma logo football prediction gameRoma371871266561013-4-25-3-1061
8.Unione Sportiva Sassuolo Calcio logoSassuolo37161110625666-8-410-3-659
9.Unione Calcio Sampdoria logoSampdoria37147164954-58-3-76-4-949
10.Hellas Verona Football Club logoVerona361110154345-26-5-75-5-843
11.Bologna Football Club 1909 S.p.A. logoBologna361010164859-117-5-63-5-1040
12.Udinese Calcio logo football prediction gameUdinese371010174153-125-4-105-6-740
13.Associazione Calcio Firenze Fiorentina logoFiorentina37912164759-126-6-73-6-939
14.Genoa Cricket and Football Club logoGenoa37912164658-125-7-74-5-939
15.Spezia37911175070-205-6-74-5-1038
16.Cagliari CalcioCagliari37910184358-155-4-94-6-937
17.Torino Football Club logoTorino37715154968-193-8-74-7-836
18.Benevento CalcioBenevento37711193974-352-7-105-4-932
19.Football Club Crotone SRLCrotone3764274592-475-1-121-3-1522
20.Parma Football ClubParma37311233980-412-5-121-6-1120
S - Nospēlētās spēles; U - Izcīnītās uzvaras; N - Nospēlētie neizšķirti; Z -Iegūtie zaudējumi; GV - Gūti vārti; ZV - Zaudēti vārti; VS - Vārtu starpība; Izbrau - Izbraukums; P - Punkti.
Turnīra tabulā iesniegtiefutbola sacensību dati ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem.

Notikušās futbola sacensības